top of page

"Bogaci też płaczą": Miłość zwyciężyła nad złem

Pełen emocji ostatni odcinek telenoweli z Claudią Martin i Sebastiánem Rullim w rolach głównych dobiegł końca. Jej bohaterowie, Mariana i Luis Alberto, musieli stawić czoła okrucieństwu Sorayi, aby ocalić swoją miłość i rodzinę. Dowiedzcie się wszystkiego, co wydarzyło się w wielkim finale telenoweli "Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos tambien lloran) na antenie Novelas+.

Nowa wersja słynnego klasyku "Los ricos también lloran" autorstwa Inés Rodeny została wyprodukowana przez Carlosa Bardasano, który chwilę wcześniej odniósł sukces z "Na przekór losowi" i nową wersją "Rubi". Adapterami nowej wersji były Esther Feldman i Rosa Salazar.Nowa wersja łączyła w sobie elementy z oryginalnego "Los ricos también lloran" z 1979 roku, a także ze znanej nam kultowej "Marii z przedmieścia" (oryg. María la del Barrio) z 1995 roku z Thalíą i Fernandem Colungą w rolach głównych.


Wydarzenia ostatniego odcinka


W finałowym odcinku Soraya Montenegro (Fabiola Guajardo) przetrzymuje w niewoli Luisa Alberto, Marianę i Betito (Andrés Baida). W tych okolicznościach wyznaje im, że to ona porwał ich syna oraz przez kolejne lata zadawała im cierpień złudnymi nadziejami o jego odnalezieniu.


fot. Televisa

Bezwględna kobieta ujawnia każdy ze swoich postępków, aż w końcu decyduje się wziąć do ręki benzynę, aby spalić chatę i ostatecznie wyelminować znienawidzoną Marianę i jej rodzinę. Na szczęście Luisowi Alberto udaje się w porę uwolnić, rzuca Sorayą o stół i rozwiązuje pozostałych. Zdesperowana Soraya nie zaważając na konsekwencje rozpala ogień, którym wznieca olbrzymi pożar. Luisowi Alberto, Marianie i Betito udaje się uciec, zanim chatę w całości strawi ogień. Soraya nie ma jednak tyle szczęścia i otrzymuje to, na co zasłużyła: zostaje uwięziona, błaga o pomoc, a na koniec ginie okrutną śmiercią w płomieniach.


Finały pozostałych postaci


Oprócz Sorayi, w ostatnim odcinku żegnamy Guadalupe (Mimí Morales). Śmiertelnie chora spełnia swoje pragnienie bycia nad morzem. Wydaje ostatnie tchnienie w ramionach ukochanegoDiego (Mario Morán) oraz jego córki.


Santiago zdradza Britni (Lore Graniewicz), że Johnny wkrótce wyjdzie z więzienia. Ta niespodzianka stanowi kolejną dobrą wiadomość dla dziewczyny, ponieważ wkrótce będzie miała własny salon kosmetyczny.Wreszcie wydaje się, że do Salvatierrów dotarła normalność. Luis Alberto i Mariana postanawiają odnowić swoją przysięgę małżeńską w towarzystwie przyjaciół, są szczęśliwi i wznoszą toast za tych, których już nie ma.


Odcinek kończy się, gdy Mariana wyznaje mężowi, że jest w ciąży. Niewątpliwie mile widziane wieści dla naszej głównej pary, a tym bardziej, że przed laty nie mogli cieszyć się dorastaniem własnego syna.


Claudia Martin zdradziła, że nie widziała wcześniejszych wersji "Bogaci też płaczą"


W rozmowie z People en Español grająca Marianę Claudia Martín opowiedziała o sukcesie, który telenowela odniosła w Meksyku i USA. Właśnie na łamach tego magazynu wyznała, że nie miała okazji widzieć żadnej z wersji, które zostały nagrane w przeszłości.„Nie zdążyłem ich zobaczyć. Gdy była emitowana pierwsza, jeszcze się nie urodziłem, przy drugiej byłam bardzo mała, a mama nie pozwalała mi oglądać telenowel. Tak więc mam tylko kilka punktów odniesień, być może z małych scen w internecie i memów, których jest całkiem sporo ”- wyznała.


Nowe rozwiązania


Wśród nowości tej adaptacji naszą uwagę przykuł nowy pomysł twórców, aby ​​Soraya i Mariana były przyrodnimi siostrami. Również włączenie Britni i jej problemów rodzinnych było interesujące. Były chwile, kiedy wraz z Santiago wypierali główną parę.


Znani aktorzy wcielili się w swoje postacie. Brawa dla Guillermo Garcíi Cantu, Alejandry Barros, Azeli Robinson i Loreny Graniewicz. Z nowych twarzy wyróżniał się z pewnością Diego Klein, który szybko po zejściu z planu "Bogaci też płączą" dostał nową rolę w telenoweli "Mi secreto".


fot. Televisa

Warto dodać, że wszystkie 60 odcinków telenoweli "Bogaci też płaczą" znajdziemy w ofercie katalogu platformy Canal+ Online. W ten sposób możemy na nowo i bez żadnych ograniczeń przeżywać historię Mariany i Luisa Alberto.


430 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page