top of page

Nowe odcinki "Brzyduli" jesienią w TVN

Bez wątpienia to najbardziej oczekiwany telewizyjny comeback dekady. „BrzydUla” wraca na ekrany, a wraz z nią bohaterowie, których ponad 10 lat temu pokochała cała Polska. Jesienna depresja odejdzie w zapomnienie, bo w takim towarzystwie nie zagrozi ona nikomu. Już wkrótce Ula ponownie zarazi optymizmem i wiarą w ludzi, Marek przyspieszy bicie kobiecych serc, a Violetta, przez V i dwa t, sprawi, że będziemy płakać ze śmiechu!

Od wielkiego finału minęło 10 lat, a życie bohaterów zmieniło się diametralnie. Najbardziej głównej bohaterki – Uli Cieplak. Najlepsza asystentka F&D poświęca się teraz karierze... żony i matki. I choć czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojej codzienności na żadną inną. Szczęśliwa rodzina – ukochany mąż i dzieci – rekompensują jej wszystko. Mając na głowie cały dom i urwisy, Ula nie ma czasu na nic. A już najmniej dla siebie...Tymczasem Marek mierzy się z kolejnym kryzysem w F&D. Choć nie chce się przyznać, bez pomocy swojej prawej ręki –Uli – trudno mu bez potknięć zarządzać rodzinną firmą. Niewiele już w nim z dawnego Dobrzańskiego, bo chłopiec stał się mężczyzną. Pewne rzeczy jednak nigdy się nie zmieniają – nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego najlepszym dowodem jest jego nowa asystentka Nadia.


Pewnego dnia los przecina drogi Marka i dawnej sekretarki, Violetty Kubasińskiej. Okazuje się, że ostatnie lata były dla niej bardzo szczodre. Spełniła swoje największe marzenie o sławie oraz bogactwie i została... cesarzową. Co prawda skarpet frotte, ale jednak cesarzową! Teraz w myśl reguły: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom, wyciąga do Marka pomocną dłoń, proponując mu iście „diamentowy interes”...


W nowych odcinkach będziemy mieli nie jedną, a dwie brzydule. Obok zaniedbanej Uli w F&D pojawi się kuzynka Maćka, mało atrakcyjna Bożenka (Paulina Kondrak) / fot. TVN Discovery

W wyniku różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu do F&D. Na miejscu czekają na nią starzy znajomi – przyjaciółki: Ala, Iza i Ela, przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian oraz nowy król finansów, Adam. Wraz z Ulą w firmie pojawia się także nowa „brzydula”. To Bożenka – niezbyt atrakcyjna, ale piekielnie bystra i zaradna kuzynka Maćka. Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów –Sławo & Miro.


W kontynuacji nie zobaczymy już postaci Pshemko (Jacek Braciak). W rolę nowych projektantów domu mody wcielą się Rafał Mohr i Piotr Rogucki / fot. TVN Discovery

Tęsknota za dziećmi, piękne kobiety, atrakcyjni mężczyźni, korporacyjne rozgrywki, które Ula zastaje w firmie sprawiają, że czuje się zagubiona. Znowu jest brzydulą w F&D, która próbuje odnaleźćswoje dawne miejsce. Jest jednak coś, co przez lata się zmieniło – w przeciwieństwie do dawnej Uli, obecna ma pewność siebie, poczucie własnej wartości i przekonanie, że wszystko się ułoży. No bo dlaczego by nie?!


Życie to jednak wzloty, upadki i niebezpieczne zakręty. Powrót na „stare śmieci”, spotkanie z dawnymi przyjaciółmi budzą w Uli emocje, o których dawno zapomniała. Czuje się jak Kopciuszek, który przez jeden błąd za późno wrócił z balu i postawił pod znakiem zapytania swoje bajkowe zakończenie. W końcu dobrze, jak nie za dobrze...Wzruszająca, zarażająca optymizmem, prawdziwa, ale też zabawna i z przymrużeniem oka. Taką "Brzydulę" Polacy pokochali ponad 10 lat temu. I taka też wraca do nich tej jesieni! Emisja nowych odcinków w paśmie popołudniowym TVN o godz. 18:30


Kontynuacja „BrzydUli” oparta jest na oryginalnym pomyśle Piotra Jaska i jego zespołu. Producentkami serialu są: ze strony TVN – Karolina Izert („Singielka”, „Pod powierzchnią”) i Monika Gosk („Kuchenne rewolucje”, „Taniec z gwiazdami”), a ze strony FremantleMedia Polska – Grażyna Kozłowska ("Na Wspólnej").


Warto dodać, że kontynuacja "BrzydUli" to autorski projekt Telewizji TVN i FremantleMedia Polska, który nawiązuje do pierwowzoru - kolumbijskiego formatu „Yo soy Betty, la fea”. - Polska wersja będzie się różnić od ciągu dalszego tego serialu w innych państwach.


Opracowano na podstawie materiałów TVN Discovery

336 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page