top of page

"Burza": Damian i Marina czują coraz większe przyciąganie

W odcinach 2-6. telenoweli "Burza": Esthercita oskarża Damiana o gwałt. Marina wierzy w jego niewinność. Fulgencio rozkazuje Hernanowi pozbyć się Damiana, który jest zagrożeniem dla jego nielegalnych biznesów. Emisja od 14 do 18 listopada w Red Carpet TV.

Telenowela "Burza" (oryg. La Tempestad) opowiada historię wiodącej dostatnie życie bizneswoman Mariny, która na skutek tajemniczego splotu okoliczności trafia do małego nadmorskiego miasteczka, gdzie zostaje menadżerką przetwórni. Tu los stawia na jej drodze Damiana Fabre, młodego kapitana rybackiego kutra "Burza". W miasteczku znajdą się jednak osoby, które zrobią wszystko, by ich rozdzielić. Marina będzie musiała zmierzyć się również z prawdą o swojej przeszłości. Nie wie, że tajemnicza Mercedes, która zaproponowała jej pracę, jest jej matką. Przed laty kobieta oddała ją do adopcji, by ustrzec córkę przed bezwzględnym gangsterem, który uprowadził i skazał na okrutny los jej siostrę bliźniaczkę - Magdalenę. Z czasem na jaw wychodzą mroczne sekrety nadmorskiego miasteczka, skrywane namiętności i zbrodnie.


Odcinek 2

Zawstydzona Marina prosi kapitana, by ubrał się. Delfina martwi się o córkę. Jest przekonana, że Esthercitę spotkało coś złego. Marina przedstawia się Damiánowi jako nowa pracownica Mercedes i kierowniczka przetwórni „Neptun”. Esthercita odwiedza przyjaciółkę i przyznaje się jej, gdzie spędziła noc. Damián wygania Marinę z barki. Kiedy dziewczyna nie wychodzi, kapitan wyrzuca ją do wody. Mercedes wspomina, jak odebrali jej córeczki. Esthercita, chcąc uniknąć gniewu rodziców, wymyśla kłamstwo, że została zgwałcona. Marina i Damián spotykają się. Rozmawiają i oboje oferują przeprosiny za swoje zachowanie. Nagle omal nie zostają potrąceni przez auto Hernána. Nazajutrz Mayuya odwiedza Damiána. Hernán wyznaje miłość Marinie.

Emisja w poniedziałek 14 listopada o godz. 18:00 w Red Carpet TV


Odcinek 3

Fulgencio każe Hernánowi pozbyć się Damiana. Eusebia przestrzega Damiána przed niebezpieczeństwem. Prosi, by na siebie uważał na morzu i w miłości. Marina informuje pracowników fabryki o nowych udogodnieniach dla nich. Damián oznajmia jej, że on występuje jako przedstawiciel robotników i pokazuje jej nowy kontrakt. Marina drze dokument na oczach kapitana i jego ludzi. Valdivia informuje Fulgencio, że znalazł but Esthercity w pobliżu „Burzy”. Marina prosi Damiána, żeby odszedł z wytwórni. Nagle pojawia się Valdivia, który zatrzymuje Damiána. Fulgencio bije córkę. Jest wściekły, że oddała się kapitanowi.

Emisja we wtorek 15 listopada o godz. 18:00 w Red Carpet TV


Odcinek 4

Marina odwiedza Damiána. Mówi mu, że wie, że nie zgwałcił Esthercity i radzi, by po wyjściu z aresztu poprosił o rękę córki Fulgencio. Hernán odwiedza Beatriz i przynosi jej kwiaty w ramach prezentu powitalnego. centrum miasteczka pijana Esthercita oczyszcza dobre imię Damiána i zapewnia, że sama mu się oddała. Rybacy żądają natychmiastowego wypuszczenia Fabré.

Emisja w środę 16 listopada listopada o godz. 18:00 w Red Carpet TVOdcinek 5

Esthercita błaga matkę o wybaczenie. Delfina martwi się, że córka swoim zachowaniem zaprzepaściła swoją przyszłość. Fulgencio uświadamia Hernánowi, że bez niego jego przemyt kobiet upadnie. Marina śni o Damiánie. Tymczasem on spotyka się z Delfiną i prosi o rękę jej córki. Hernán zleca Valdivii, żeby pozbył się Fabré i jego barki. Damián szykuje się do wypłynięcia w morze. Pojawia się Marina, która prosi o pozwolenie wejścia na pokład. Kapitan udziela, ale zaznacza, że jest na jego terenie i będzie musiała go słuchać.

Emisja w czwartek 17 listopada o godz. 18:00 w Red Carpet TVOdcinek 6

Delfina mówi mężowi o odwiedzinach i propozycji Damiána. Fulgencio oznajmia jej, że wolałby widzieć Esthercitę w grobie niż u boku syna jego największego wroga. Ich rozmowę przerywa córka oświadcza im, że kocha kapitana i dlatego oddała mu się. Olinto informuje Hernána, że Marina wypłynęła w morze. Zdesperowany mężczyzna usiłuje skontaktować się ze swoimi ludźmi i odwołać atak na „Burzę”. Mercedes pokazuje Sorayi zdjęcie Mariny. Nowa znajoma mówi jej, że znała dziewczynę podobną do tej na fotografii, Magdalenę, ale nie jest pewna.

Emisja w piątek 18 listopada o godz. 18:00 w Red Carpet TV„Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda i inni.424 wyświetlenia0 komentarzy

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page