top of page

Can Yaman podbija Włochy!

Aktor od dwóch miesięcy przebywa w Rzymie, gdzie przygotowuje się do roli w produkcji pod tytułem "Sandokan". Gwiazdor "Wymarzonej miłości" wystąpi też z gościnnym udziełem w popularnej włoskiej komedii "Niech bóg nam pomoże".

Możliwe, że popularny turecki aktor Can Yaman wkrótce już na stałe osiedli się w słonecznej Italii. Gwiazdor "Wymarzonej miłości" od dwóch miesięcy mieszka we Włoszech, gdzie przygotowyje się do swojego pierwszego włoskiego projektu pod tytułem "Sandokán", a także utrzymuje głośną, osobistą relację z prezenterką z tego kraju, Dilettą Leottą. Teraz dodatkowo ujawniono, że został zaproszony do udziału w odcinku popularnego włoskiego serialu komediowego "Niech Bóg nam pomoże", który już od sześciu sezonów realizowany jest dla telewizji Rai1.Nie jest to pierwszy raz, kiedy Yaman pojawia się we włoskiej telewizji, ale dotychczas zawsze występował jako rozmówca w programach telewizyjnych lub w reklamie, takiej jak ta promująca włoski makaron, którą nagrał w Rzymie na początku roku. Jednak po raz pierwszy przenosi swój zawód aktorski na włoską ziemię, biorąc udział w serialu. I najwyraźniej ten udział ma wiele wspólnego z superprodukcją "Sandokan". "Niech Bóg nam pomoże" jest produkowany bowiem przez Luxe Vide, tę samą firmę, która ma odpowiedać za serię o historycznym poszukiwaczu przygód i piracie. Odcinek serialu z gościnnym udziałem Cana Yamana zostanie wyemitowany 11 marca.


Jaką rolę może zagrać Yaman w serialu "Niech Bóg nam pomoże"?


Turek będzie nowym pracownikiem w klasztorze Angolo Divino, w którym mieszka Siostra Angela (Elena Sofia Ricci), i przyjedzie, aby zakłócić spokój zakonnic, a nawet postawić jedną z bohaterek w obliczu poważnych wątpliwości o jej powołaniu zakonnym. Siostry będą zaniepokojone nową, fascynującą obecnością przystojnego pomocnika.Aktor kontynuuje swoje wymagające przygotowania do zostania poszukiwaczem przygód "Sandokánem", które potrwają jeszcze kilka miesięcy i wymagają wielu ćwiczeń fizycznych, zajęć z jazdy konnej i szermierki oraz dostosowaniu swojej fryzury i wyglądu do wizerunku mitycznego bohatera z książki włoskiego pisarza Emilio Salgari. Zgodnie z zapowiedziami nagrania mają się odbywać na Karaibach, w Malezji i Meksyku.


W międzyczasie Yaman miał w kwietniu rozpocząć kolejny projekt we Włoszech, ośmioodcinkowy serial dla Disneya - "Ignorant Fairies", wyreżyserowany przez pochodzącego z Włoch, tureckiego reżysera Ferzana Özpeteka. Jednak na dzień dzisiejszy nie jest jasne, czy zostanie to przeprowadzone.W Rzymie trzymają go również sprawy sercowe związane z prezenterka telewizyjną Dilettą Leottą, która mimo częstych podróży służbowych do Mediolanu stara się spędzać jak najwięcej czasu ze swoim ukochanym. Po uderzającej prośbie Turków o rękę dziewczyny kilka dni temu - na którą Włoszka odpowiedziała „Tak” - mówi się teraz, że para mogłaby zamieszkać w domu, który wynajmował w Rzymie i pomogła mu go znaleźć jego przyszła teściowa Ofelia Castorina, matka prezenterki, która również doradzała aktorowi przy zakupie pierścionka na Walentynki.

2158 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page