top of page

Christopher Uckermann przedstawił nową dziewczynę

Były członek RBD, aktor Christopher Uckermann przedstawił w mediach społecznościowych swoją nową dziewczynę, meksykańską modelkę Muriel Hernández. Piękność znana jest również z udziału w jednym z reality-show.


Aktor Christopher Uckermann, czyli niezapomniany Diego z młodzieżowego hitu "Zbuntowani", za pomocą zdjęcia z pocałunkiem przedstawił światu swoją nową miłość, którą jest znana meksykańska modelka.


Nową zdobyczą Uckera jest meksykańska aktorka, modelka i blogerka Muriel Hernández. W Meksyku najbardziej jednak znana za sprawą udziału w popularnym reality-show "Lucky ladies" z 2014 roku. Od tamtego czasu zjawiskowa piękność zdążyła wyjść za mąż za rockowego muzyka Randy Ebrighta, perkusistę zespołu "Mołotow". Związek rozpadł się w zeszłym roku, a wtedy bardziej zaczeła koncentrować się na karierze aktorskiej. Muriel można zobaczyć w serialu Telemundo - "Preso No.1" oraz serialu Netflixa "Niepowstrzymane".


Narzeczona Christophera bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie jej profil na Instagramie, na którym dzieli się szczegółami życia codziennego ma imponujący wynik niemal dwustu tysięcy obserwujących.


Christopher zasłynął rolą Diega w telenoweli "Zbuntowani", gdzie jego ekranową miłością była Dulce Maria. / fot. Televisa

Christopher Uckermann był zawsze bardzo tajemniczy w sprawach miłosnych. Partnerkami aktora były między innymi Belinda, Anahí, prezenterka telewizyjna Natalia Téllez, aktorka Ana Serradilla i modelka Bakuza Olguín.

1165 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page