top of page

"Cita a ciegas" nowością Televisy

Jedną z nowości meksykańskiej Televisy będzie zaprezentowana na niedawnym Upfront Univisionu "Cita a ciegas", nowa wersja argentyńskiej telenoweli "Zakład o miłość", znanej u nas z emisji w TVP Seriale. W 2015 roku powstała również polska wersja tego formatu pod tytułem "Singielka".


Telenowela opowiada historię 30 - letniej dziennikarki Lucii, singielki, która ma pracę, której nie lubi, nadwagę, z którą walczy bezskutecznie i młodszą siostrę, Irinę. Prywatne życie Lucii to pasmo nieszczęść, pogłębiane przez jej zwariowaną matkę. Trwają przygotowania do ślubu młodszej córki, a Lucia, podsłuchuje rozmowę matki z Iriną na swój temat.... Podejmuje decyzję: musi przed ślubem siostry znaleźć mężczyznę, w którym się zakocha, on zakocha się w niej i przyjdą razem na ślub siostry. Ma na to 258 dni...


W głównej roli widzowie w Meksyku zobaczą Sofíę Garzę, której towarzyszyć będzie amant Ganzalo Peña. Na drodze ich miłości stanie bohater kreowany przez Adriána di Monte ("Eva Luna"). W rolę zwariowanej matki głównej bohaterki wcieli się dawno niewidziana Victoria Ruffo ("Triumf miłości"). W pozostałych rolach między innymi Juan Ferrara ("Morze miłości") i Arturo Peniche ("Paulina").


Zdjęcia do "Cita a ciegas" rozpoczną się w poniedziełek, 20 maja. Za produkcję odpowiada Pedro Ortiz de Pinedo. Telenowela w ramówce Las Estrellas zajmie miejsce okupowane obecnie przez "Doña Flor y sus dos maridos".

39 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page