top of page

Claudia Martin i Daniel Elbittar gwiazdami nowej telenoweli Televisy

W ostatnich dniach producent Juan Osorio ujawnił nazwiska głównych gwiazd swojej nowej telenoweli dla Televisy, której roboczy tytuł brzmi "El amor sin receta" (tłum. Miłość bez przepisu). Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w listopadzie w Meksyku.

Po swoim ostatnim sukcesie, którym była telenowela "El amor invincible", producent Juan Osorio ma już nowy projekt. Jest nim "El amor sin receta" (tłum. Miłość bez przepisu) - „oryginalna historia”, do której zdjęcia rozpoczną się początkiem listopada w stolicy Meksyku.Głównego amanta telenoweli zagra wenezuelski aktor Daniel Elbittar, który niedawno wraz z Angelique Boyer i Danilo Carrerą utworzył czołowy trójkąt miłosny w "El amor invencible", a którego obecnie możemy oglądać na polskich ekranach w telenoweli "Bezduszna". „Mam szczęście promować aktora, z którym współpracuję od lat i uważam, że dzisiaj zasługuje on na szansę zagrania protagonista. Mam nadzieję, że opinia publiczna przyjmie go z wielką sympatią” – skomentował Osorio w niedawnym wywiadzie udzielonym Gustavo Adolfo Infantemu.


Bohaterką opowieści będzie meksykańska aktorka Claudia Martín, którą niedawno mogliśmy oglądać w roli Mariany w hitowej telenoweli "Bogaci też płaczą". „Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ byłam producentem, który, kiedy była w CEA (Centrum Edukacji Artystycznej Televisa), dał jej pierwszą szansę i dziś przychodzi, by zagrać główną rolę w mojej telenoweli” – powiedział o Claudii producent Juan Osorio Ortiz.


Na reakcję aktorki nie musieliśmy długo czekać. Swoimi emocjami podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. „Nadchodzi nowa, piękna postać, która wiąże się dla mnie z wieloma wyzwaniami, zarówno aktorskimi, technicznymi, jak i fizycznymi. Dziękuję bardzo Juanowi Osorio za tę wspaniałą szansę” – napisała gwiazda telenowlei "Bogaci też płaczą".Producent zdradził, że telenowela będzie przedstawiać dwa światy: „biedny i bogaty, a przy tym kontraście wszechświatów na miłość nie ma przepisu” – stwierdził. „Tytuł jest bardzo ładny, bo prawdziwy, jaki jest przepis, aby opowiedzieć, czym jest miłość. Zawsze powtarzam, nikt nie uczy, jak być tatą, ani mężem, człowiek sma tego się uczy w życiu”.


W telenoweli wystąpią także Azela Robinson ("Bogaci też płaczą", "Bezduszna"), powracająca do Televisy po krótkiej przerwie Altair Jarabo ("Otchłań namiętności"), Beatriz Moreno ("Po prostu Maria") i peruwiańczyk Nicola Porcella.

955 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page