top of page

Claudia Martin wyszła za mąż

Aktorka Claudia Martín w ostatni weekend przeżyła jeden z najważniejszych momentów w swoim życiu. W sobotę, 12 stycznia, gwiazda telenoweli "Światło twoich oczu" powiedziała "tak" podczas intymnej ceremonii w San Cristóbal de Las Casas, w meksykańskim stanie Chiapas.


Wybrankiem pięknej aktorki został meksykański producent telewizyjny, Andrés Tovar. Gwiazda podzieliła sie fotografią ślubną na jednym ze swoich profili społecznościowych, zdradziła jak bardzo szczęśliwa i podekscytowana była w tym wyjątkowym dniu.


"Szczęśliwi na zawsze. Kocham cię, mój mężu!!!" - napisała pod zdjeciem, które w ciągu kilku godzin polubiło 124 tys. użytkowników serwisu. Ponadto aktorka otrzymała setki komentarzy z gratulacjami od fanów oraz kolegów z show-biznesu.


Jako pierwszy na zdjęcie ze ślubu artystki zareagował kolega z planu "Amar a muerte", jej najnowszej telenoweli, Alexis Alaya ("Otchłań namiętności"), który napisał - "Wow, jakie emocje. Nieskończonego szczęścia". Aktor, który gra jej ojca w telenoweli "Amar a muerte", dodał na koniec: "Wspaniała para, wspaniali ludzie. Tysiące błogosławieństw dla młodej pary. Zdrowia i dużo dzieci, bo miłość już jest".


Claudia Martín podzieliła się z fanami piękną fotografią ślubną / fot. Instagram

Aktorka Irina Baeva była kolejną znaną osobą, która podzieliła się swoim komentarzem: "Gratulacje i dużo błogosławieństwa dla Was. Wyglądasz przepięknie". Jade Fraser, aktorka "Mi marido tiene mas familia", spuentowała słowami: "Niech miłość zwycięża".


Ślub kościelny pary odbędzie się w listopadzie tego roku w Oaxaca, rodzinnym stanie aktorki. Claudia nie zdradziła szczegółów kościelnej uroczystości, ale ujawniła, że w czasie uroczystości cywilnej miała na sobie sukienkę autorstwa Manuela Tiscareño.

268 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page