top of page

Coraz bliżej do premiery "Pienso en ti"

Dulce María i David Zepeda występują w tej historii pełnej miłości, muzyki i pasji, której premiera już 13 marca na antenie meksykańskiej telewizji Las Estrellas (Televisa).

Od końca października Dulce María ("Zbuntowani") i David Zepeda ("Miłość i przeznaczenie") kręcą w Meksyku telenowele "Pienso en ti" (tłum. Myślę o Tobie) jako główni bohaterowie, historii łączącej miłość, muzykę i dramat.Premiera melodramatu wyprodukowanego przez Carlosa Bardasano, producenta m.in. "Miłości po grób", "Rubi" czy "Na przekór losowi", w którym biorą udział m.in. Alexis Ayala, Brandon Peniche i Jessica Díaz, zbliża się wielkimi krokami.


Jako zapowiedź, jego bohaterowie udostępnili w ostatnich dniach za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych pierwsze plakaty promocyjne długo oczekiwanej telenoweli Televisy.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.

Plakat promocyjny telenoweli "Pienso en ti" / fot. Televisa

„Piękny projekt, który przygotowywaliśmy z całą naszą miłością, pełen historii pełnych emocji, rzeczywistości i muzyki” – napisała Dulce pod zdjęciami. „Opowieść o miłości, muzyce i pasji” – dodał ze swojej strony Zepeda.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.

Premiera "Pienso en ti" w Meksyku już 13 marca / fot. Televisa

W "Pienso en ti" Dulce gra Emilię, młodą kobietę, która wbrew woli matki stawia czoła wszystkiemu i wszystkim, by spełnić swoje marzenie o sukcesie w świecie muzyki. Zepeda ze swojej strony zagłębia się w skórę Ángela, idola tłumu, który nie przeżywa swojego najlepszego osobistego momentu.„Jest postacią, która odniosła wielki sukces w świecie muzycznym, ma swój zespół i jest to grupa odnosząca największe sukcesy w Meksyku; ale z drugiej strony ma wielką kruchość w życiu osobistym po stracie rodziców , a straty trwają nadal podczas muzycznego sukcesu” – opowiadał meksykański aktor. Ángel doda jej skrzydeł, a Emilia siły, ale aby skrystalizować swoją miłość, para będzie musiała stawić czoła wielu przeciwnościom losu i przeciwnikom.


610 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page