top of page

Danilo Carrera i Isabella Castillo gwiazdami "Sed de venganza" od Telemundo

Danilo Carrera i Isabella Castillo grają główne role w nowej telenoweli Telemundo o wielkiej miłości, zemście i oszustwie.

Po wielkim sukcesie "Niezwyciężonej miłości" telewizyjny amant Danilo Carrera postanowił opuścić meksykańską Televisę i przenieść się do konkurencyjnego Telemundo, z którym w zeszłym roku podpisał eksluzywny kontrakt. Jak sam przyznał „będzie miał okazję zrobić wiele rzeczy, których wcześniej nie mógł zrobić”. „Myślę, że fakt, że Telemundo robi dużo bardziej ryzykowne rzeczy niż inne firmy, że zawsze stara się wprowadzać innowacje, że zawsze troszczy się o odbiorców, dostarczając im produkty, których wcześniej nie widzieli, myślę, że to pomoże mi bardziej rozwinąć się jako aktor” – oświadczył w wywiadzie dla magazynu People en Español.Carrera zagra główną rolę w "Sed de venganza" (tłum. Pragnienie zemsty), nowej oryginalnej produkcji Telemundo Studios, do której zdjęcia rozpoczną się latem tego roku w Miami, a w której będzie ekranowym partnerem kubańskiej aktorki Isabelli Castillo ("W obronie honoru").


„Koncentrując się na naszym ciągłym zaangażowaniu w tworzenie wysokiej jakości treści w języku hiszpańskim tworzonych przez Latynosów dla Latynosów, jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem produkcji "Sed de venganza" w Telemundo Center” – powiedział Ronald Day , prezes ds. rozrywki i dyrektor ds. treści w Telemundo. „Gwiezdna obsada, na czele której stoją utalentowani aktorzy Danilo i Isabella, a także nasze wyjątkowe zespoły pracujące za kamerą, niewątpliwie ożywią ten serial w prawdziwym stylu Telemundo”.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.

Isabella Castillo wciela się w Fernandę Rios w „Sed de venganza” / fot. Telemundo

Carrera i Castillo prowadzą obsadę tej historii o zemście, miłości i oszustwie, która opowiada o życiu Fernandy Ríos (w tej roli Castillo), pięknej i zaradnej kobiety, zdeterminowanej, by uciec przed koszmarem molestowania, którego doświadczyła w dzieciństwie. Jednak jej plany kończą się fiaskiem, gdy oszustwo i szantaż prowadzą ją do mrocznego świata Eugenio Beltrána, złośliwego i okrutnego biznesmena, który poprzysiągł zemstę na rodzinie Del Pino i który wykorzysta ją do realizacji swoich nikczemnych planów.Aby jeszcze bardziej skomplikować sprawę, Fernanda zakochuje się w Francisco (w tej roli Carrera), młodym mężczyźnie, któremu w przeszłości zniszczyła życie, a który, gdy potwierdzi, że jest sprawcą wszystkich jego nieszczęść, poświęci się zaspokajaniu swojego nieskończonego „pragnienia zemsty”.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.

Danilo Carrera wciela się w Francisco w "Sed de venganza" / fot. Telemundo

"Sed de venganza" to telenowela napisana przez Erica Vonna, twórcę takich hitów Telemundo, jak "Kraina namiętności" czy "Meandry miłości". Za reżyserię odpowiadają Camilo Vega i Miguel Varoni, a producentami wykonawczymi są Ximena Cantuarias i Rafael Uriostegui.

472 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page