top of page

David Zepeda i Julián Gil gościnnie w "Médicos"

Aktorzy wcielą się ponownie w swoje postacie z telenoweli "Por amar sin ley", ale tym razem w zupełnie innej produkcji.

Jak donosi meksykański periodysta Juan José Origel, aktorzy David Zepeda ("Trzy razy Ana") i Julián Gil ("Zakazane uczucie"), którzy grali rywali w "Por amar sin ley", teraz wystąpią z gościnnym udziałem w telenoweli "Médicos". Jest to kolejna produkcja Jose Alberta Castro, która obecnie podbija serca widzów w Meksyku za pośrednictwem należącego do Televisy kanału Las Estrellas.


W "Por amar sin ley" Zepeda wcielał się w rolę Ricarda Bustamante, a Gil ponownie w swojej karierze grał czarny charakter. Kreowany przez niego Carlos był sepcjalistą z zakresu prawa karnego, uwikłanym w różne ciemne interesy. Jego narzeczoną Alejandrę, grała tam Ana Brenda Contreras ("Dzikie serce").


David, Ana i Julian stworzyli miłosny trójkąr w "Por amar sin ley", poprzedniej telenoweli Jose Alberta Castro /fot. Televisa

W przeddzień ich ślubu wychodzi na jaw niewierność Carlosa. Jednocześnie mężczyzna zostaje oskarżony o zabicie kobiety z którą dopuścił się zdrady na wieczorze kawalerskim. Podczas, gdy on jest za kratami, niedoszła panna młoda spotyka na swojej drodze Ricarda, granego przez Davida Zepedę, oboje zakochują się w sobie. Jednak były narzeczony nie dopuszcza do siebie myśli o końcu związku i rozpoczyna rywalizację o serce Alejandry.


Rywale z "Por amar sin ley" spotkają się ponownie, ale tym razem w "Médicos" / fot. Televisa

W połowie drugiego sezonu Ana Brenda Contreras zdecydowała się opuścić obsadę "Por amar sin ley", aby spełniać swój amerykański sen i zagrać w remaku kultowej "Dynastii". Prawniczka została więc uśmiercona w skutek tragicznej strzelaniny, która była akcją odwetową wymierzoną w kancelarie prawniczą "Vega i asociados".


Nadal nie wiemy, jak bohaterowie tej produkcji trafią do szpitala z "Médicos", istnieje mnóstwo teorii. Jedna z nich mówi nawet, że Alejandra może nadal żyć i również się tam pojawi.


Origiel poinformował również, że aktorzy "Médicos" także przygotowują się do gościnnego udziału w trzecim sezonie opowieści o prawnikach, której powstanie zapowiedział przed klikoma dniami producent Jose Alberto Castro.

162 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page