top of page

David Zepeda w Telemundo

Meksykański aktor zagra wraz z Aracely Arámbulą ("W niewoli uczuć") w drugim sezonie hitowej telenoweli "La Doña", którą obecnie wytwórnia Telemundo nagrywa w stolicy Meksyku.


David Zepeda ("Otchłań namiętności") powiedział adiós meksykańskiej Televisie i zawitał do jej największego konkurenta, czyli amerykańskiej telewizji Telemundo, gdzie wystąpi u boku samej Aracely Arámbula. Aktor odszedł z Televisy w glorii chwały, gdyż jego ostatnia telenowela dla tego nadawcy "Por amar sin ley" była sporym sukcesem w Meksyku i Stanach Zjednoczonych.


"Bardzo się cieszę i jestem naprawdę mocno podekscytowany tym nowym wyzwaniem. Zaczynam od mocnego uderzenia, które daje mi mnóstwo nowych inspiracji. Cieszę się, że we mnie uwierzono. Wcielę się w taką postać, jakiej jeszcze nigdy nie miałem okazji zagrać w Televisie" - wyznał podekscytowany łamacz kobiecych serc.


David Zepeda i Aracely Arámbula na planie drugiego sezonu telenoweli "La Doña" / fot. Instagram

Aktorowi na planie obok pięknej Aracely towarzyszyć będą takie sławy, jak Carlos Ponce ("Pieska miłość"), Eric del Castillo ("Otchłań namiętności") czy Patricia Reyes Spindola ("Droga do szczęścia"). "Telenowela będzie nagrywana Mexico City i Acapulco, więc na szczęście nie będe musiał się nigdzie przeprowadzać" - dodał uszczęśliwiony amant.

224 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page