top of page

David Zepeda znów jest singlem

Wszystko wskazuje na to, że po kilku latach płomiennej miłości związek meksykańskiego gwiazdora i Liny Radwan wygasł. Chociaż pogłoski nie zostaly jeszcze oficjalnie potwierdzone, to amant telenowel uchwycony przez media na lotnisku meksykańskiej stolicy zasugerował, że ich związek to już pieśń przeszłości.

"Kilka tygodni temu zaszło wiele zmian w moim życiu, ale chodzi o moje zycie prywatne, więc zachowam te informacje dla siebię. Oboje mamy się dobrze, co jest najważniejsze. Nie chcę dzielic się z wami wszystkimi szczegółami życia prywatnego. Mogę tylko powiedzieć, że czuje się świetnie oraz, że z Liną jest wszystko w porządku. Możemy swobodnie kochać" - wyznał 46- letni aktor.


Co musi posiadać kobieta, aby zdobyć serce gorącego latynosa? "Moje wymagania nie polegaja na tym, że musi byc piękna, ponieważ istnieje wiele ważnych cech, które sprawiają, że kobieta jest piękna. Wszystkie kobiety mają w sobie coś, co lubię, ale nie możemy zapominać, że piekno jest ulotne. Wzajemne poznanie się, chemia też są równie ważne. istnieje wiele właściwości, które nalezy wziąść pod uwagę" - dodał aktor.


David Zepeda podczas prezentacji prasowej swojej najnowszej telenoweli / fot. Telemundo

Łamacz damskich serc obecnie promuje drugi sezon telenoweli "La Doña", gdzie gra jedna z głównych ról u boku Aracely Arambula ("Dzikie serce") i Carlosa Ponce ("Pieska miłość"). Premiera opowieści o wielkiej miłości i jeszcze większej żądzy zemsty odbyła się wczoraj na antenie Telemundo. Poniżej zamieszczamy czołówkę telenoweli.1979 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV