top of page

Dizi – nowy kanał z tureckimi serialami w Polsce

Z poczatkiem kwietnia w Polsce wystartuje nowy kanał telewizyjny - Dizi, który będzie emitował wyłącznie tureckie produkcje. Od chwili startu będzie obecny w ofercie sieci Vectra i Multimedia Polska.

Kanał Dizi będzie propozycją skierowaną do miłośników tureckich seriali w Polsce, w ramówce znajdą się produkcje obyczajowe, romantyczne i kryminały. Nazwa kanału pochodzi od tureckiego słowa „Dizi”, który oznacza bardzo popularny w Turcji gatunek wysokobudżetowych seriali, których akcja toczy się zwykle w Stambule lub regionie Anatolii.Kanał będzie nadawany 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu w jakości HD. Powstał na bazie osobnego sygnału, został sprofilowany pod preferencje polskich widzów wraz ze ścieżką dźwiękową z polskim lektorem. Do tej pory był on obecny w kilkudziesięciu krajach świata, dociera do ok. 20 mln gospodarstw domowych na świecie. Reklamy będą emitowane od maja.


Początkowo w ramówce kanału znajdą się takie serialowe hity z Turcji, jak "Mamy i matki" (oryg. "Analar ve Anneler"), "Imperium miłości" ("Kurt Seyit ve Şura"), "W imię sprawiedliwości" („Karadayi”), "20 minut" ("20 Dakika”), "Miłość i brudne pieniądze" ("Kara Para Aşk"), "Ezel" („Ezel”) oraz "Dziewczyna w czerwonej chuście" ("Al Yazmalim").Z początkiem kwietnia nowy kanał pojawi się w ofercie Vectry, w pakiecie Złotym oraz pakiecie MaxBox w ofercie Multimedia Polska. - Uważnie analizujemy upodobania naszych klientów, aby jak najlepiej dopasować ofertę do ich potrzeb i upodobań. Wiemy jak ogromną popularnością w Polsce cieszą się tureckie seriale. Fenomen tych produkcji nie mógł umknąć naszej uwadze. Cieszymy się, że już 1 kwietnia br. jako pierwsi zaoferujemy klientom dostęp do kanału Dizi i jego bogatej kolekcji tureckich hitów – komentuje Małgorzata Wojtaszko, kierownik ds. współpracy z dostawcami contentu w Grupie Vectra. Natomiast Jacek Koskowski, general director sales & distribution Poland w Kino Polska zaznacza, że obecność Dizi w obu sieciach to dopiero pierwszy krok w budowie dystrybucji kanału w Polsce. - Rozmawiamy również z innymi operatorami, bo zależy nam na tym, by kanał dotarł do jak największej liczby gospodarstw domowych w kraju – stwierdza.


Zwiastun kanału Dizi:


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page