top of page

Dominika Paleta jurorem "MasterChef Polska"

Urodzona w Polsce gwiazda meksykańskich telenowel pojawi się gościnnie w najbliższym odcinku polskie edycji programu "MasterChef".


Dominika Paleta ("Paulina") będzie gościem specjalnym półfinałowych odcinków "MasterChefa", które latem tego roku nagrywano na malowniczym, meksykańskim Półwyspie Jukatan. Urodzona w Krakowie, meksykańska aktorka i miłośniczka zdrowej żywności, będzie wspierać Magdę Gessler i Michela Morana w wyborze finalistów ósmej już edycji tego formatu.


Piątka najlepszych uczestników obecnej edycji programu wybierze się w kulinarną podróż po najsmakowitszych zakątkach Półwyspu Jukatan. Kucharze odwiedzą znane, lokalne restauracje i poznają tajniki miejscowej gastronomii. Następnie w konkurencji w malowniczym Izamalu zawodnicy pokażą, czego się nauczyli i jak majańska kuchnia wpłynęła na ich gotowanie. Koszmarny skwar, który tego dnia nie oszczędzi nikogo, będzie dodatkowym utrudnieniem i może pokrzyżować plany kandydatów do tytułu "MasterChefa". Osoba, która wypadnie najsłabiej w tym odcinku wróci do Polski wcześniej niż pozostali.


Dominika Paleta była już w przeszłości gościem innego programu telewizji TVN. W 2005 roku Martyna Wojciechowska w ramach programu "Misja Martyna", odwiedziła naszą rodaczkę na planie meksykańskiej telenoweli "Los Plateados". Polscy widzowie mogą znać aktorkę z takich produkcji jak "Virginia", "Triumf miłości" czy kultowa "Paulina", którą początkiem tego roku przypomniała telewizja TV4.


Emisja odcinka z gościnnym udziałem Dominiki Palety na antenie TVN już w najbliższą niedzielę, 24 listopada o godz. 20:00. Tego nie można przegapić!

285 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page