top of page

Dominika Paleta pokazała córkę

W przeciwieństwie do innych aktorek, Dominika Paleta ("Triumf miłości") zazwyczaj nie wystawia zdjęć swoich córek na portalach społecznościowych. Podobnie jak jej siostra Ludwika, urodzona w Polsce aktorka zawsze stara się utrzymać swoje prywatne życie w dyskretnym tle. Nie oznacza to jednak, że od czasu do czasu, nasza rodaczka nie pochwali się swoimi dorastającymi pociechami, Marią i Aitaną.


Po raz pierwszy od dłuższego czasu Dominika Paleta opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pojawia się w towarzystwie swojej najstarszej córki Maríi. "Tak miło robić tyle rzeczy z Tobą" - napisała dumna mama w opisie obok wspólnej fotografii. Zdjęcie, które w godzinę przekroczyło ponad 10 tysięcy polubień, pokazuje jak duże jest zainteresowanie pierworodną córką aktorki.


Fani Dominiki byli zszokowani tym, jak duża i ładna jest już nastolatka, której nie widzieli od dawna. "Jaka piękna jest twoja córka! Tylko patrzeć jak opuści rodzinne gniazdo. Jesteś piękną kobietą i osobą" - skomentował jeden z fanów po obejrzeniu wspólnego zdjęcia matki i córki. "Wyglądacie razem jak siostry" - wyznała kolejna zaskoczona osoba.


Matka i córka na wspólnej fotografii. Prawda, że jak siostry? / fot. Instagram

Nasza rodaczka, która wystąpiła w takich hitowych telenowelach jak "Paulina", czy "Triumf miłości" koncentruje się obecnie na pracy z dala od telewizji. Ostatnia telenowela, w której wystąpiła i zagrała jedną z głównych postaci, to "El hotel de los secretos" z 2016 roku.

108 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page