top of page

"Droga do szczęścia" w ofercie Ipla

Przerwana przez TV4 na 41. odcinku telenowela "Droga do szczęścia" (oryg. Un camino hacia el destino) dostępna już teraz w całości na platformie Ipla.


Polska premiera telenoweli "Droga do szczęścia" (oryg. Un camino hacia el destino) miała miejsce 2 listopada 2016 roku w Czwórce. Producentką liczącej 126 odcinków meksykańskiej produkcji jest Nathalie Lartilleux, stojąca za sukcesami takich telenowel jak "Nie igraj z aniołem", "Kotka" czy "Dzikie serce". Główne role w "Drodze do szczęścia" zagrali Paulina Goto i Horacio Pancheri.


Fernanda (Paulina Goto) jest ubogą, ale utalentowaną muzycznie dziewczyną, która marzy o karierze skrzypaczki. Jej matka, Amelia (Lisette Morelos), w wieku osiemnastu lat zaszła w ciążę z Luisem (René Strickler), studentem prawa, który szybko porzucił ją dla milionerki Marissy (Eugenia Cauduro). Kiedy ojciec wyrzucił ciężarną Amelię z domu, poślubił ją zakochany w dziewczynie ogrodnik Pedro (Jorge Aravena). Zgorzkniała z powodu zawodu miłosnego i konieczności życia w ubóstwie Amelia nie potrafiła jednak obdarzyć uczuciem ani jego, ani córki. Dzięki swojej siostrze, kierującej elitarną szkołą dla dziewcząt, Pedro zapewnił pasierbicy doskonałą edukację. Nie stać go jednak było na lekcje muzyki dla niej, więc Fernanda na własną rękę rozwijała swój talent. Pewnego dnia na ulicy Fernanda zostaje potrącona przez samochód Luisa. Mężczyzna zabiera ją do szpitala, gdzie staż lekarski odbywa jego pasierb - syn Marissy - Carlos (Horacio Pancheri). Między młodymi rodzi się miłość od pierwszego wejrzenia. Niestety Isabela (Candela Márquez), dziewczyna Carlosa, gotowa jest na wszystko, by nie pozwolić mu odejść.


Wszystkie odcinki telenoweli "Droga do szczęścia" dostępne pod adresem:

https://www.ipla.tv/wideo/serial/Un-camino-hacia-el-destino-Droga-do-szczescia/5015271

597 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page