top of page

"Drogocenna perła" – Ernest walczy o życie

W odcinkach 100-104. telenoweli "Drogocenna perła": Manfred okrada rezydencję Hauserów. Próbujący zatrzymać go Ernest doznaje poważnych obrażeń. Davi odkrywa, że Aurora jest w ciąży. Policja organizuje zasadzkę na Manfreda. Emisja w dniach od 5 do 9 lutego 2024 roku o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 100:

Policja udaje się do domu Venceslau, aby zatrzymać Manfreda. Toni idzie pogratulować Hildzie obiecującej kariery. Yolanda realizuje swój projekt dla żłobka i zyskuje wsparcie mnichów oraz Esténio, który nie pozostaje obojętny na jej urok.

Emisja w poniedziałek 5 lutego godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 101:

Manfred kradnie wszystko z sejfu rezydencji i ucieka, biorąc Zefinhę jako zakładniczkę. Aderbald wyjawia Hildzie, że pragnie być dla niej kimś więcej niż przyjacielem, ona jednak prosi go o cierpliwość. Ernest rusza za Manfredem. Pérla ma proroczy sen, w który Ernest ginie w wypadku samochodowym. Manfred rozpacza widząc nieprzytomnego Ernesta, ale ucieka z miejsca wypadku. Davi odkrywa, że Aurora jest w ciąży. Kompletnie pijany Toni robi scenę w barze Cicero i mówi Gai, że chce, żeby pozwoliła mu żyć swoim życiem. Doktor Rubens mówi rodzinie, że Ernest ma małe szanse na przeżycie. Perla jest zdruzgotana.

Emisja we wtorek 6 lutego o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+
Odcinek 102:

Po wypadku Ernest zapada w śpiączkę. Uciekającemu przed policją Manfredowi udaje się wejść do szpitala. Serena mówi Fabrício, że Lola spodziewa się jego dziecka. Pérla stosuje praktyki buddyjskie, aby uratować dziadka. Ku zaskoczeniu wszystkich, udaje jej się przywrócić go do życia. Manfred cieszy się, że Ernest wybaczył mu wszystkie złe uczynki. Policja odkrywa, że ​​Manfred jest w szpitalu i spieszy się, by go schwytać. Gaia mówi Toniemu, aby walczył o Hildę.

Emisja w środę 7 lutego o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 103:

Ścigany przez policję Manfred bierze Décio jako zakładnika. Perla świętuje powrót Ernesta do zdrowia. Gaia zwraca wolność Toniemu. Franz jest przeciwny planowi komisarza wykorzystania Amelii jako przynęty do schwytania Manfreda, ale młodej kobiecie udaje się go przekonać, aby się zgodził.

Emisja w czwartek 8 lutego o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 104:

Manfred zostaje aresztowany w pułapce zastawionej przez Franza i Amelię. Franz w końcu zgadza się zastąpić ojca na czele firmy. Gaia czuje, że nie zostało jej już dużo czasu. Rozpoczyna się rozprawa sądowa przeciwko Ernestowi. Gertrude jest załamana aresztowaniem Manfreda.

Emisja w piątek 9 lutego o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
1314 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page