top of page

"Drogocenna perła" – Franz ucieka z więzienia

W odcinkach 70-74. telenoweli "Drogocenna perła": Franz zostaje skazany na trzydzieści lat więzienia. Ernest poślubia Gertrude. Emisja w dniach od 25 do 29 grudnia 2023 roku o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 70:

Świadkowie zeznają w procesie Franza. Ernest zostaje zamknięty w domu przez Manfreda, ale udaje mu się wymknąć, aby udać się na proces i złożyć zeznania na korzyść Franza. Amélia wpada w pułapkę i zostaje porwana przez Manfreda. Cleber i Pilar zeznają na niekorzyść Franza.

Emisja w poniedziałek 25 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 71:

Gertruda ogłasza Perli swoje przyszłe małżeństwo z Ernestem. Joelowi udaje się przerwać ślub Aurory i Daviego. Tavinho ukrywa się, aby spotkać się z Gaią. Franz i inni osadzeni uciekają z więzienia. Ernest ratuje Amelię przed Manfredem.

Emisja we wtorek 26 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+
Odcinek 72:

Franz jako zbieg trafia do baru, gdzie pracuje w zamian za jedzenie. Podaje się za kupca, który padł ofiarą napadu na drodze do Rio de Janeiro. Amélia bardzo martwi się o męża. Perla ucieka z domu Amelii, aby udać się na ślub swojego dziadka Ernesta i Gertrudy.

Emisja w środę 27 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 73:

Franzowi udaje się nawiązać kontakt z rodziną. Rubens prosi Mathilde, aby dała mu szansę na uszczęśliwienie jej. Ernest żeni się z Gertrudą, ale gardzi nią podczas miesiąca miodowego. Eufrasio i jego żona próbują pomóc Silvii odzyskać pamięć. Davi chce mieć dziecko z Aurorą, ale ona twierdzi, że jest jeszcza za wcześnie.

Emisja w czwartek 28 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 74:

Wenceslao grozi Gertrudzie, że wyjawi wszystkim, że Manfred jest w rzeczywistości jego synem. Franz podąża za Kleberem i odkrywa, gdzie się ukrywa. Informuje o tym Mundo i Fabricio, którzy udają się tam, aby z nim porozmawiać. Niestety, na ich widok ucieka.

Emisja w piątek 29 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
867 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page