top of page

"Drogocenna perła" – Franz zostaje oskarżony o zabicie Silvii

W odcinkach 65-69. telenoweli "Drogocenna perła": Amelia i Franz pobierają się. Manfred wrabia Franza w zabójstwo Silvii. Gaia i Toni odnajdują swojego zaginionego syna. Emisja w dniach od 18 do 22 grudnia 2023 roku o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 65:

Ernest zmuszony jest iść na kolację do klubu z Manfredem i Gertrudą jak z prawdziwą rodziną. Tam Ernest wbrew sobie publicznie oświadcza się Gertrudzie. Manfred porywa Amelię pod bezradnym spojrzeniem Franza, który natychmiast łączy siły z Mundo i Fabricio, aby jej szukać.

Emisja w poniedziałek 18 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 66:

Hauserowie zostają wezwani na komisariat w związku ze śmiercią Silvii. Perla ma sen i ostrzega ojca przed Manfredem. Franz w towarzystwie Fabricio udaje się na komisariat, aby złożyć skargę na Manfreda w związku z próbą porwania Amelii.

Emisja we wtorek 19 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+
Odcinek 67:

Yolanda odkrywa, że Tavinho, syn Laury i Valtera, jest w rzeczywistości dzieckiem odebranym Gai tuż po porodzie. Manfred płaci Cleberowi, aby zidentyfikował Franza jako mordercę Silvii.

Emisja w środę 20 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 68:

Manfred wprasza się na ślub Amelii i Franza. Mundo, Fabricio i Toni sugerują Franzowi ucieczkę, ale ten odmawia. Hilda jest zaniepokojona wszystkimi złymi rzeczami, które zrobił jej ojciec.

Emisja w czwartek 21 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 69:

Perla informuje matkę o śnie, w którym Manfred próbował zamordować Silvię. Zapewnia jednak, że ta ostatnia wciąż żyje i że trzeba ją odnaleźć, aby uniewinnić Franza. Tavinho poznaje swoich biologicznych rodziców Toniego i Gaię oraz swoją babcię Francescę. Jest bardzo szczęśliwy w towarzystwie swojej biologicznej rodziny.

Emisja w piątek 22 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
885 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page