top of page

"Drogocenna perła" – Lekcja miłosierdzia

W 110. ostatnim odcinku telenoweli "Drogocenna perła": Gertrude przyznaje Ernestowi, że zabiła Catarinę. Ernest żegna się z najbliższymi i umiera w ramionach Perli. Emisja 19 lutego 2024 roku o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 110 - OSTATNI:

Sonan zabiera Perlę do domu. Franz i Amélia wzruszają się i świętują powrót córki. Gertrude wyjawia Ernestowi, jak zaplanowała śmierć Catariny. Ernest przebacza byłej gospodyni. Perla odkrywa, że ​​Manfred zmarł, ale odczuwa ulgę, gdy dowiaduje się, że jej dziadek oddał życie, aby uratować Manfreda. Franz konkluduje, że Gertrude była przyczyną całego zła, które dotknęło rodzinę Hauserów.


Mundo i Iolanda decydują się na adopcję Tiaguinho po odkryciu, że matka chłopca zmarła po potrąceniu przez samochód. Valter przyłapuje Décio przy skradzionej biżuterii, ale Laura grozi, że zgłosi swojego byłego męża. Ernest żegna się ze swoimi dziećmi i umiera w ramionach Perli. Dziewczyna mówi, że jej dziadek umarł spokojnie, bo zaznał prawdziwej miłość.Lola i Fabrício pobierają się. Sílvia i Victor oficjalnie potwierdzają swój związek podczas kameralnej ceremonii. W swoim testamencie Ernest ponownie prosi swoje dzieci o przebaczenie i dziękuje Dálii. Lola i Aurora występują razem w kabarecie Pacheco Leão, gdzie ku zaskoczeniu wszystkich pojawia się Santinha. Perla rozpoczyna życie monastyczne, zostaje zakonnicą i pisze biografię. Zakonnica Perla otwiera kongres w obronie pokoju i porusza zebranych swoim przemówieniem.


Koniec.


Emisja w poniedziałek 19 lutego o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
1400 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page