top of page

"Drogocenna perła" – Manfred porywa Amelię

W odcinkach 95-99. telenoweli "Drogocenna perła": Manfred wmawia wszystkim, że jest ojcem Perli. Wkrótce uprowadza Amelię. Franz rusza ukochanej na ratunek. Emisja w dniach od 29 stycznia do 2 lutego 2024 roku o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 95:

Idalina przekazuje Cavalcante więcej informacji na temat zaangażowania Ernesta, Valtera i dyrektora sierocińca w wykorzystywanie dzieci. Ernest stara się najlepiej jak potrafi, aby pomóc swoim dzieciom spełnić ich marzenia. Manfred natomiast z każdym dniem pogrąża się coraz bardziej w szaleństwie i pragnie zasiać wątpliwości co do ojcostwa Perli.

Emisja w poniedziałek 29 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 96:

Aberdal ulegnie urokowi Hildy i proponuje, że zrobi z nią audycję radiową. Ernest konfrontuje się z Amelią w sprawie jej wątpliwości co do ojcostwa Perli Manfred, wciąż mający obsesję na punkcie Amelii, wciska jej pierścionek na palec, czym wywołuje gniew Franza.

Emisja we wtorek 30 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+
Odcinek 97:

Manfred prosi Zefinhę, aby zasiała w głowie Ernesta wątpliwości co do ojcostwa Perli. Kobieta opowiada Hauserowi kłamstwa na temat rzekomego romansu Amelii i Manfreda. Manfred kradnie i sprzedaje biżuterię Gertrude. Amelia zaprzecza, że miała romans z Manfredem. Aurora i Santinha spiskują przeciwko Loli. Benito szantażuje Manfreda.

Emisja w środę 31 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 98:

Trwają urodziny Perli. Wszyscy są obecni, z wyjątkiem jej dziadka Ernesta. Jego nieobecność bardzo smuci Perlę, aż do wywołania u niej choroby. Iolandzie znakomicie udaje się zaprezentować projekt żłobka potencjalnym darczyńcom.

Emisja w czwartek 1 lutego o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 99:

Karnawałowe szaleństwo ogarnia wszystkich mieszkańców Lapy. Manfred wykorzystuje bal karnawałowy, aby porwać Amelię. Franz rusza na pomoc Amelii. Bénito, który udaje się do Ernesta, aby złożyć zeznania przeciwko Manfredowi, zostaje przez tego ostatniego wyeliminowany. Zefinha słyszy, jak Benito dzwoni do Ernesta i mówi, że ma dowody przeciwko Manfredowi. Volpina i Venceslau informują Franza i Mundo, że Manfred porwał Amelię.

Emisja w piątek 2 lutego o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
1288 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page