top of page

"Drogocenna perła" – Manfred trafia do szpitala psychiatrycznego

W odcinkach 90-94. telenoweli "Drogocenna perła": Manfred zostaje umieszczony w szpitalu psychiatrycznym. Odrzucona przez Ernesta Gertrude postanawia pomóc synowi w ucieczce. Emisja w dniach od 22 do 26 stycznia 2024 roku o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 90:

Mundo i Iolanda pobierają się. Miquelina mówi matce, że widziała, jak Arlindo całował Volpinę. Psychiatra mówi Gertrude, że Manfred wymaga pilnej hospitalizacji. Silvia odzyskuje pamięć i informuje policję, że to Manfred próbował ją zamordować. Ten ostatni wysyła ludzi na poszukiwanie Pilar i Klebera w celu ich wyeliminowania. Franz wychodzi na wolność. Mundo i Yolanda wyruszają w miesiąc miodowy.

Emisja w poniedziałek 22 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 91:

Ernest i Apolônio rywalizują o uwagę Peroli. Manfred płacze w ramionach Gertrudy, ponieważ Franz wrócił do Amelii. W klubie doszło do napadu. Davi i Decio byli akurat na miejscu zdarzenia. Klienci i pracownicy zostają pozbawieni wszystkich kosztowności, a kasa zostaje całkowicie zniszczona. Decio chce powiadomić policję, ale zostaje pobity i oskarżony o całe zajście. Sílvia wyjawia Viktorowi, że planowała napad na sklep jubilerski z Manfredem. Viktor postanawia opowiedzieć Ernestowi, jak Manfred kupił udziały w odlewni.

Emisja we wtorek 23 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+
Odcinek 92:

Ernest prosi Manfreda o zwrot skradzionych mu udziałów, w przeciwnym razie grozi mu więzienie. Manfred wpada we wściekłość, a cenę za to płaci jego ojciec, Vencesalu. Wkrótce Manfred zostaje zamknięty w szpitalu psychiatrycznym. Silvia wyznaje Victorowi wszystkie przestępstwa Manfreda. Ten namawia ją do zeznań na policji. Décio zostaje aresztowany, a Valter odmawia znalezienia prawnika dla swojego syna. Venceslau wyznaje Ernestowi, że Manfred jest jego synem.

Emisja w środę 24 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 93:

Ernest jest gotowy wprowadzić zmiany w sposobie działania fabryki i komunikuje to pracownikom. Wkrótce wyrzuca Gertrudę z rezydencji. Odrzucona kobieta postanawia pomóc Manfredowi w ucieczce ze szpitala psychiatrycznego. Venceslau obwinia Gertrudę za wszystko, co się wydarzyło. Décio prosi Laurę, aby pomogła mu wydostać się z więzienia. Aurora wspiera Fabrício, który cierpi z powodu Loli.

Emisja w czwartek 25 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 94:

Ernest jest przesłuchiwany przez policję w związku z jego udziałem w przymusowej pracy dzieci-górników w kopalni węgla kamiennego. Ernest zaprasza Franza i Amelię do zamieszkania w rezydencji, ale oni się nie zgadzają. Pétéléco również składa swoje zeznania. Manfred po wyjściu ze szpitala udaje się do Ernesta, aby zmusić go do uznania go za syna.

Emisja w piątek 26 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
872 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page