top of page

"Drogocenna perła" – Manfred znęca się nad Ernestem

W odcinkach 75-79. telenoweli "Drogocenna perła": Silvia powoli odzyskuje pamięć. Ernest mówi Gertrude, że Manfred potrzebuje leczenia psychiatrycznego. W ramach zemsty Manfred upokarza Ernesta przed pracownikami. Emisja w dniach od 1 do 5 stycznia 2024 roku o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 75:

Wenceslao wyjawia Manfredowi, że jest jego ojcem. Manfred szaleje z wściekłości i próbuje go zabić. Manfrd atakuje Ernesta i zmusza go do podawania pracownikom kawy. Silvia widzi Perlę we śnie.

Emisja w poniedziałek 1 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 76:

Manfred ma żal do swojej matki, gdy dowiaduje się, że Wenceslao jest jego ojcem. Perla twierdzi, że Silvia żyje, ale nic nie pamięta. Viviana i Eufrasio próbują pomóc Silvii odzyskać pamięć. Mathilde i Sonan pobierają się.

Emisja we wtorek 2 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+
Odcinek 77:

Manfred zmusza Hausera do włączenia się w szeregi pracowników przy kotle odlewniczym. Pracy, przy której ma trudności z przystosowaniem się. Po powrocie do domu Ernest czuje się źle i jest głodny, ale zamiast dać mu jedzenie, Manfred zamyka go w pokoju dla służby po tym, jak upokorzył go w obecności Gertrudy.

Emisja w środę 3 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 78:

Ernest udaje atak, aby zostać zabranym do szpitala, aby mógł tam spotkać się z Franzem. Manfred odkrywa jego plan i informuje policję, aby aresztowała Franza. Hilda opuszcza Tony'ego po tym, jak spędził noc z Gaią. Prosi Victora, żeby ją przyjął.

Emisja w czwartek 4 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 79:

Manfred zaprasza Venceslau na obiad i próbuje go otruć. Udaje mu się jednak uciec z domu Hauserów z pomocą Gertrude. Silvia w dalszym ciągu zbiera informacje na temat okoliczności wypadku. Pomimo zaników pamięci, miłość do Victora i ich syna daje jej siłę do kontynuowania śledztwa.

Emisja w piątek 5 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
837 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page