top of page

"Drogocenna perła" – Odcinek 1: Wyprawa w góry

W 1. odcinku telenoweli "Drogocenna perła": Lawina śnieżna porywa w Himalajach dwóch braci - Franza i Manfreda. Manfredowi udaje się przeżyć i postanawia zająć miejsce Franza w rodzinnej firmie. Emisja 19 września o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 1:


Bracia Franz i Manfred wspinają się w Himalajach. Będąc na szczycie, Manfred dyskretnie sabotuje sprzęt Franza, co powoduje dla tego drugiego problemy podczas schodzenia z góry. Wkrótce obu porywa lawina, Franz zostaje pozostawiony przez Manfreda na pewną śmierć. Wkrótce Franza odnajdują mnisi, którzy przyprowadzają go do swojego klasztoru, aby zapewnić mu opiekę. Po powrocie do Brazylii Manfred zostaje mianowany dyrektorem rodzinnej firmy Hauserów przez Ernesta Hausera, ojca Franza. Manfred wyznaje swojej dziewczynie Loli, że jest gotowy zrobić wszystko, aby Ernest uznał go za swojego syna.


W klasztorze rodzi się przyjaźń pomiędzy Franzem i Anandą, duchowym przywódcą mnichów, który obiecuje Franzowi, że z pewnością pewnego dnia spotkają się ponownie. Rodzina Hauserów otrzymuje telegram od Franza z informacją, że żyje i wkrótce przybędzie do Brazylii. Wszyscy są szczęśliwi, słysząc tę ​​wiadomość, z wyjątkiem Manfreda, który widzi, że wszystkie jego nadzieje legły w gruzach. Gertruda, jego matka, zachęca go do walki o utrzymanie stanowiska dyrektora fabryki biżuterii.Franz spotyka Amelię w niedogodnych okolicznościach, ale ostatecznie się dogadują, a Franz obiecuje jej, że porozmawia ze swoim ojcem o sprawie pana Benita, jednego z pracowników fabryki, aby ten mógł otrzymać należne odszkodowanie.


Emisja we wtorek 19 września o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.

2411 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page