top of page

"Drogocenna perła" – Odcinek 11: Nieprzyjemna wizyta

W 11. odcinku telenoweli "Drogocenna perła": Franz idzie odwiedzić Amelię w więzieniu. Nieoczekiwanie pojawia się tam również Silvia. Emisja 3 pażdziernika o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 11:


Franz idzie odwiedzić Amelię w więzieniu. Pojawia się tam również Silvia, która przerywa wizytę i mówi, że opiekuje się Perolą, jakby była jej matką. Ta sytuacja bardzo złości Amelię. Apolonio ogłasza złe wieści przebywającemu w więzieniu Mundo, który jest zdruzgotany.Po śmierci Euricio, Ernest postanawia dać rodzinie Valtera Lopesa szansę na adopcję dziecka. Każe odebrać Giuseppe z rąk Gai i zostawić go w sierocińcu. Następnie przekazuje go rodzinie Lopesów przy współudziale Gertrudis.


Emisja we wtorek 3 pażdziernika o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
227 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV