top of page

"Drogocenna perła" – Odcinek 16: Manfred planuje odebrać Amelii córkę

W 16. odcinku telenoweli "Drogocenna perła": Perla pociesz matkę, że pewnego dnia znów stworzą rodzinę z Franzem. Manfred obmyśla plan odebrania Amelii córki. Emisja 10 października o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 16:


Franz przyznaje Amelii wyłączną opiekę nad córką. Silvii udaje się zepsuć ich chwilę radości i informuje Ernesta o decyzji syna. Ten ostatni, wściekły na Franza, planuje zrobić wszystko, co w jego mocy, aby odzyskać wnuczkę.
Emisja we wtorek 10 pażdziernika o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
107 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page