top of page

"Drogocenna perła" – Odcinek 17: Sonan poznaje Perlę

W 17. odcinku telenoweli "Drogocenna perła": Perla przypomina Sonanowi zmarłego mnicha Anandę, który zapowiedział swoje odrodzenie. Emisja 11 października o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 17:


Franz przedstawia mnichom swoją córkę, Perlę. Ernest jest wściekły widząc, że jego wnuczka żyje w opłakanych warunkach. Wyznaje Manfredowi i Silvii, że jest gotowy zrobić wszystko, aby zapewnić jej odpowiednią opiekę.Emisja w środę 11 pażdziernika o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
53 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentarer


Najnowsze

Polecamy w TV