top of page

"Drogocenna perła" – Odcinek 18: Perla zostaje porwana

W 18. odcinku telenoweli "Drogocenna perła": Perla zostaje porwana przez ludzi Manfreda i porzucona na ulicy. Emisja 12 października o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 18:


Perla zaprzyjaźnia się z mnichami. Laura proponuje kontynuowanie leczenia Peteleco w szpitalu. Ernest żąda, aby Hilda, która w tajemnicy marzy o zostaniu piosenkarką, wyszła za Décia, syna jego przyjaciela Valtera, nieprzyjemnego i aroganckiego młodzieńca, mimo że go nie kocha. Hilda płacze z powodu swojego niepowodzenia w próbach do kabaretu. Perla pada ofiarą porwania zaplanowanego przez Manfreda i Silvię.Amélia dowiaduje się o zaginięciu córki.


Emisja w czwartek 12 pażdziernika o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
95 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV