top of page

"Drogocenna perła" – Odcinek 19: Ernest chce odebrać Perlę Franzowi i Amelii

W 19. odcinku telenoweli "Drogocenna perła": Ernest oznajmia Franzowi, że zamierza wystąpić o prawa do opieki nad Perlą. Emisja 13 października o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 19:


Silvia nie zastosowała się do planu Manfreda i pragnie pozbyć się Perli na zawsze, aby skrzywdzić tym samym znienawidzonego Ernesta. Dzięki Sonanowi w końcu udaje się odnaleźć Perlę. Ernest chce wykorzystać incydent do podjęcia kroków prawnych i uzyskania opieki nad wnuczką.Peteleco obawia się, że pójdzie do sierocińca. Mówi więc Laurze, że Odilon jest jego wujkiem. Ernest zapowiada Franzowi, że zamierza wystąpić o prawa do opieki nad Perlą.


Emisja w piątek 13 pażdziernika o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
125 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page