top of page

"Drogocenna perła" – Odcinek 2: Powrót do domu

W 2. odcinku telenoweli "Drogocenna perła": Franz mówi Amelii, że poprosi Ernesta, aby nie zwalniał Bento. Franz wraca do domu i ponownie spotyka swoch bliskich. Manfred okazuje zainteresowanie Amelią, co wzbudza zazdrość Loli. Emisja 20 września o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 2:


Franz wraca do domu ku uciesze swojej rodziny, ale w przypadku Manfreda i jego matki reakcja jest zupełnie odwrotna. Powrót Franza do domu jest naznaczony początkiem jego romantycznej relacji z Amelią. Raimundo, starszy brat Amelii, nie akceptuje faktu, że jego młodsza siostra spotyka się z synem szefa.Umiera Ananda, duchowy przwódca mnichów, ale ta śmierć zwiastuje nową przygodę, która wkrótce odmieni życie wszystkich.


Emisja w środę 20 września o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
718 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page