top of page

"Drogocenna perła" – Odcinek 20: Reinkarnacja Anandy

W 20. odcinku telenoweli "Drogocenna perła": Sonan jest przekonanany, że Perla ma duszę Anandy. Emisja 16 października o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 20:


Dalia odbiera telefon z prośbą o przyjazd do szpitala. W drodze towarzyszy jej Sonan. Franz opuszcza rezydencję i rodzinną firmę po tym, jak ojciec zdecydował się wnieść wniosek do sądu o opiekę nad Perlą, co Franz uważa za zdradę. Po dotychczasowych bezowocnych poszukiwaniach Lama Sonan w końcu odkrywa, że inkarnacją jego mistrza Anandy jest Perla.
Emisja w poniedziałek 16 października o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
292 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page