top of page

"Drogocenna perła" – Odcinek 3: Zazdrość o brata

W 3. odcinku telenoweli "Drogocenna perła": Mundo przyłapuje Amelię i Franza na pocałunku. Zabrania siostrze kontynuowania tego związku. Silvia planuje zemstę na rodzinie Hauserów. Emisja 21 września o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 3:


Mundo przyłapuje Amelię i Franza na pocałunku. Zdenerwowany uderza Franza i zabrania siostrze kontynuowania tego związku. Amelia sprzeciwia się bratu. Franz planuje następnego dnia udać się do domu ukochanej, aby poprosić jej ojca chrzestnego o rękę dziewczyny.


Manfred wspólnie z matką obmyśla plan, który ma zapobiec ślubowi Franza i Amelii. Gaya i Tony pobierają się. Silvia postanawia dokonać zemsty i przyspieszyć upadek Ernesta Hausera.Aby skłonić ojca do zaakceptowania jego ślubu z robotnicą, Franz postanawia dołączyć do odlewni. Amelia odkrywa, że ​​jest w ciąży z Franzem.


Emisja w czwartek 21 września o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
408 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Opmerkingen


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page