top of page

"Drogocenna perła" – Odcinek 4: Amelia jest w ciąży z Franzem

W 4. odcinku telenoweli "Drogocenna perła": Amelia odkrywa, że jest w ciąży z Franzem. Silvia oferuje Manfredowi sojusz mający na celu zniszczenie rodziny Hauserów.. Emisja 22 września o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 4:


Amelia jest przekonana, że zaszła w ciążę. Powierza ten sekret swojej przyjaciółce Gai. Następnego dnia Manfred podsłuchuje rozmowę Amelii z doktorem Rubensem. Franz oficjalnie przedstawia się Apolonio jako narzeczony Amelii. Apolonio aprobuje ten związek, w przeciwności do Mundo, który nie zgadza się, aby tych dwoje było razem. Manfred demaskuje Silvię z pomocą Benito, swojego poplecznika.


Manfred przystaje na sojusz z Silvią, która oferuje mu pomoc w zniszczenie Hauserów. Ernest jest pod urokiem Yolandy, swojej sekretarki, córki jego księgowego Wenceslau. Jest zdeterminowany, aby roddzielić ją z Mundo, jej narzeczonym.Ernest pod pretekstem bardzo ważnej kolacji biznesowej zaprasza Yolandę na randkę. Daje jej biżuterię ze sklepu jubilerskiego i drogą sukienkę. Kiedy Mundo się o tym dowiaduje, atakuje Ernesta w jego rezydencji, za co zostaje aresztowany.


Emisja w piątek 22 września o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
456 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV