top of page

"Drogocenna perła" – Odcinek 5: Ernest rozdziela Franza i Amelię

W 5. odcinku telenoweli "Drogocenna perła": Ernest wysyła Franza i Silvię w służbową podróż do Paryża. Mundo zostaje wolniony z więzienia. Emisja 25 września o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 5:


Ernest udaje, że akceptuje związek Franza z Amelią, aby utrzymać syna blisko siebie. W rzeczywistości jest zdeterminowany, aby ich rozdzielić i ma już w głowie pewien plan. Najpierw udaje się do Amelii i oferuje jej pieniądze, ale ona odmawia. Wkrótce Ernest oznajmia Franzowi, że akceptuje fakt, że oświadczył się Amelii, z drugiej strony wysyła syna z Silvią w podróż służbową do Paryża. Zachęca Franza do napisania listu, w którym wyjaśni Amelii sytuację i zapewnia, że ​​dostarczy go jej osobiście. Tak naprawdę zastępuje list Franza listem o zerwaniu, który Cicéro, jego kierowca, wysyła do Amelii z pewną sumą pieniędzy. Amelia jest zdruzgotana, gdy czyta list.


W Tybecie w 1939 roku mnisi dowiadują się o powstaniu nazizmu i przeczuwają nieuchronną wojnę światową. Sonan zwierza się innym mnichom, co Rinpocze powiedział mu na temat swojej reinkarnacji na krótko przed śmiercią: odrodzi się jako dziecko w okresie kryzysu na świecie, a jego misją będzie łagodzenie wojen. Po interwencji Amelii u Franza Mundo zostaje zwolniony z więzienia. W Lapie panuje radość. Nie trwa jednak długo u Mundo, kiedy dowiaduje się on, że Franz zerwał z jego siostrą, a ona jest w ciąży. Ogarnia go złość, ale ostatecznie przebacza Amelii.Fabricio przedstawia Mundo nowemu rekrutowi, który przybywa do partii komunistycznej: Bénito, który w rzeczywistości jest szpiegiem wysłanym przez Manfreda. Po aresztowaniu, ciąży Amelii i rozstaniu z Franzem, Mundo postanawia rzucić pracę. Sugeruje, aby Amelia zamieszkała w wiosce na wybrzeżu wraz z ciotką Déjanirą. Amelia zgadza się.


Emisja w poniedziałek 25 września o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
68 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page