top of page

"Drogocenna perła" – Odcinek 7: Franz nie potrafi wybaczyć ojcu

W 7. odcinku telenoweli "Drogocenna perła": Ernest próbuje przekonać Franza do powrotu do domu. Silvia pragnie zemścić się na Erneście za zabicie jej ojca. Emisja 27 września o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 7:


Franz odmawia powrotu do wspólnego mieszkania z ojcem pomimo wszelkich prób jego przekonania. Próbujący zgwałcić Yolandę, Matoso zostaje zaskoczony Mundo, który mocno go bije. Ten ostatni wraz z całą rodziną zostaje wyrzucony z farmy, na której pracował, więc wszyscy wracają do Rio.Ernest, nieświadomy, że Hetor Zampari jest ojcem Sylwii, z radością dowiaduje się o jego śmierci w jej obecności. Silvia ze łzami w oczach obiecuje zemścić się na Hauserach, całkowicie ich rujnując.


Emisja w środę 27 września o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
224 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page