top of page

"Drogocenna perła" – Odcinek 9: Amelia zostaje aresztowana

W 9. odcinku telenoweli "Drogocenna perła": Sąsiedzi atakują Wenceslao, ponieważ złożył fałszywe zeznania przeciwko Mundo. Ameliz ostaje aresztowana, co bardzo cieszy Ernesta. Emisja 29 września o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 9:


Oskarżony o usiłowanie zabójstwa Ernesta Hausera, Mundo jest poszukiwany przez policję, podobnie jak Toni i Gaia. Ci ostatni znajdują schronienie w kabarecie Pachecot Léao, ale wkrótce opuszczają to miejsce, aby schronić się u Fabricio. Gaia dzięki pomocy doktora Rubena, z którym kontaktowała się Amélia, rodzi pierwszego syna.


Amelia i doktor Ruben zostają złapani przez policję w chwili, gdy świętują przyjście na świat dziecka Gai. Ernest jest bardzo szczęśliwy, gdy dowiaduje się, że Mundo i jego przyjaciele komuniści zostali aresztowani, a szczególnie Amelia.Ernest wyraża Valterowi chęć zrobienia wszystkiego, co w jego mocy, aby wszyscy aresztowani pozostali w więzieniu.


Emisja w piątek 29 września o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
284 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page