top of page

"Drogocenna perła" – Silvia odzyskuje pamięć

W odcinkach 85-89. telenoweli "Drogocenna perła": Manfred próbuje manipulować Silvią, aby oskarżyła Franza o próbę morderstwa. Kobieta wkrótce przypomina sobie, że to Manfred spowodował jej wypadek. Emisja w dniach od 15 do 19 stycznia 2024 roku o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 85:

Komisarz wzywa na przesłuchanie pracowników rezydencji Hauserów. Wszyscy składają jendak oświadczenia sprzeczne z twierdzeniami Ernesta. Amélia i Ernest postanawiają zwrócić się do Juliette i poprosić ją, aby wyznała komisarzowi prawdę. Franz odkrywa, że Silvia wciąż żyje. Tymczasem Silvia pokazuje się Victorowi.

Emisja w poniedziałek 15 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 86:

Victor przyjeżdża po Franza, aby wspólnie z Silvią udać się na spotkanie z komisarzem. Na ich drodze staje jednak Manfred. Po rozstaniu z Davim Aurora zbliża się do Fabricio. Podczas procesu o opiekę nad Octavio Laura zeznaje na korzyść Toniego i Gai. Bénito postanawia szantażować Manfreda

Emisja we wtorek 16 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+
Odcinek 87:

Manfred próbuje zabić Benito. Davi odkrywa plan Aurory dotyczący jego pracy. Perla świętuje ślub Sonana i Mathilde. Manfred nadal manipuluje Silvią, aby oskarżyła Franza o próbę jej zamordowania.

Emisja w środę 17 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 88:

Silvia zmanipulowana przez Manfreda udaje się na policję, aby oskarżyć Franza o to, że próbował ją zabić. Victor na próżno próbuje przekonać ją, by tego nie robiła. Laura traci opiekę nad Tavinho/Guiseppe na rzecz jego prawdziwych rodziców.

Emisja w czwartek 18 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 89:

Komisarz Cavalcante zaskakuje Franza i ma zamiar go aresztować, ale zmienia zdanie, ponieważ Franzowi udaje się go przekonać o swojej niewinności. Cavalcante daje mu szansę to udowodnić. Wysiłki młodego Hausera przynoszą skutek, ponieważ Silvia nagle odzyskuje pamięć.

Emisja w piątek 19 stycznia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
1548 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page