top of page

"Drogocenna perła" – Związek Silvii i Victora wychodzi na jaw

W odcinkach 55-59. telenoweli "Drogocenna perła": Franz odkrywa, że dziecko, które właśnie urodziła Silvia nie jest jego. Gertrude wpada w panikę na wieść o pojawieniu się dawnego pracownika Hauserów. Davi staje się zazdrosny o Aurorę. Emisja w dniach od 4 do 8 grudnia 2023 roku o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 55:

Silvia udaje się na spotkanie z Salvadorem, byłym pracownikiem Ernesta, aby przekonać go do złożenia zeznań przeciwko niemu w sprawie śmierci Catariny Hauser. Franz odkrywa, że dziecko, które właśnie urodziła Silvia, nie jest jego, ale Victora.

Emisja w poniedziałek 4 grudnia o godz. 16:50 )21:25) w Novelas+


Odcinek 56:

Silvia rodzi syna, którego chce nazwać imieniem ojca, ale Ernest jest temu przeciwny. Franz jest szczęśliwy, ponieważ syn Silvii nie jest jego. Marta mimo ryzyka prosi Salvadora, aby przyznał się do fałszywych zeznań. Silcia boi się o swoje życie.

Emisja we wtorek 5 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+
Odcinek 57:

Franz daje Amelii wspaniałą suknię na bal organizowany w kabarecie. Ernest pyta Gertrudę, czy kiedykolwiek zauważyła coś podejrzanego między Victorem i Silvią. Zefinha, która wie, że Manfred planuje zaatakować Franza, udaje utratę przytomność na przyjęciu, aby uniemożliwić mu wyjście.

Emisja w środę 6 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 58:

Franzowi po raz kolejny udaje się uciec przed próbą morderstwa zaaranżowaną przez Manfreda. Victor i Silvia uciekają z dzieckiem ze szpitala i chronią się w warsztacie. Silvia w końcu wyznaje, że jest córką Hectora Zampariego i przybyła, aby oczyścić imię ojca.

Emisja w czawartek 7 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 59:

Franz poznaje Salvadora, ogrodnika rodziny Hauser. Postanawia spotkać się z Silvią. Gertruda wpada w panikę na wieść o pojawieniu się dawnego pracownika. Davi wpada w atak zazdrości, gdy widzi Aurorę na próbie z Odilonem, a następnie kłóci się z nią.

Emisja w piątek 8 grudnia o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
564 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page