top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 2: Takie same prawa

W 2. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Don Severiano umiera. W testamencie ogłasza swoim synom, że mają siostrę. Sara pojawia się na hacjendzie, aby ubiegać się o spadek po ojcu. Emisja 21 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 2:


Severiano umiera na skutek obrażeń poniesionych po wypadku samochodowym. Po śmierci Severiano przy odczytywaniu testamantu rodzeństwo Del Monte dowiaduje się, że mają siostrę, z którą mą podzielić się spadkiem. W obliczu niepewności Sara pojawia się, aby spotkać się z resztą rodziny. Severiano postawił w testamencie warunki walidacji przekazania spadku szóstce swoich dzieci.


Julieta przybywa do hacjendy rodziny Del Monte, gdzie spotyka Sarę i Deborah. Juan oferuje Sarze pewną sumę pieniędzy w zamian za zrzeczenie się spadku, ona jednak sprzeciwia się temu i jest gotowa walczyć o to, co jej się prawnie należy.Emisja w poniedziałek 21 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
1718 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV