top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 3: W jaskini lwa

W 3. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Sara postanawia poprosic o pracę w fabryce. Juan zgadza się dać jej szansę. Deborah i Simon konfrontują się ze sobą. Emisja 22 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 3:


Juan ostrzega Julietę, że będzie musiał znosić Sarę przez rok, bo tak zastrzegł w testamencie jego ojciec. Pedro konfrontuje się z Juanem, aby dowiedzieć się, jakie są jego plany wobec Sary, ale przysięga, że ​​nie ma z nią nic wspólnego i pozostawia wolną drogę swojemu bratu. Sara odwiedza Juana, aby zaproponować pracę w rodzinnej firmie, ale on mówi jej, że musi najpierw omówić to z resztą rodzeństwa w celu uzyskania ich zgody.


Sara przybywa do kaplicy na farmie i żegna się z prochami ojca, ale jednocześnie wypomina mu wszystkie jego błędy. Julieta prosi Mateo, aby o niej zapomniał, ale ten odmawia. Simónnakrywa Déborah w pokoju rodziców i denerwuje się, gdy widzi fotografię swojej matki w śmieciach. Postanawia wynieść rzeczy Déborah z domu, ale ona go uderza.Emisja w środę 22 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
578 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page