top of page

Eduardo Santamarina żegna się z Televisą

Wzbierająca na sile fala telewizyjnych transferów nie ominęła również Eduardo Santamariny ("Biały welon"). Meksykański aktor po trzydziestu latach żegna się z Televisą i przechodzi do konkurencyjnego Telemundo, gdzie dołączy do obsady nowej serii opowiadającej o życiu słynnej piosenkarki Seleny.


Przygotowywana przez Telemundo bioseria "El secreto de Selena" oparta będzie na podstawie książki Maríi Celeste Arrarás. W telewizyjnym programie "Al rojo vivo" zdradzono, że rolę Ricardo Martíneza, doradcy finansowego i chirurga plastycznego gwiazdy, zagra Eduardo Santamarina. Martinez to postać dość kontrowersyjna. Po ponad 20 latach od śmierci latynoskiej gwiazdy wyznał, że był bardzo zakochany w swojej pracodawczyni. Nie wiadomo, czy była to miłość odwzajemniona.


Ostatnią rolą Eduardo Santamariny dla Televisy jest postać ojca protagonisty w telenoweli "Sin tu mirada", gdzie miał okazję zaprezentować się w roli czarnego charakteru. Od tamtego czasu aktor niewiele udziela się publicznie, nawet w popularnych portalach społecznościowych zamilkł od dłuższego czasu. Jego ostatnia publikacja na Instagramie pochodzi z końca marca i przedstawia aktora na tle Kalifornii. Czyżby to oznaka jego nowego projektu?


Jeśli tak, to możemy się już domyślać, kto doradził aktorowi tak wielką zmianę. Możliwe, że byli to jego synowie, Roberto Miguel i José Eduardo, którzy zadebiutowali na telewizyjnych ekranach za sprawą udziału w innej telenoweli biograficznej Telemundo, czyli "José José, el príncipe de la canción". Chłopcy przyznali, że otrzymali wiele rad od swoich sławnych rodziców - są również dziećmi aktorki Itatí Cantoral ("Wdowa w bieli") - i byli bardzo podekscytowani możliwością pójścia w ich ślady.


Według relacji dziennikarki Marii Celeste Arrarás, aktor zostanie ucharakteryzowany niemal identycznie jak zakochany w Selenie chirurg, w którego się wcieli. Na efekty pracy całej ekipy będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

144 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV