top of page

"El vuelo de la victoria" w polskiej wersji językowej

Chwytająca za serce opowieść o losach biednej Victorii już od 30 lipca dostępna w ofercie VOD naszego portalu. Przenieście się wraz z nami do wspaniałego, pełnego pasji i namiętności świata latynoamerykańskich telenowel.

Meksykańska telenowela "El vuelo de la victoria - Lot zwycięstwa" opowiada historię Victorii, ubogiej ale utalentowanej dziewczyny, która marzy o zostaniu znakomitą biegaczką. Jej matka, Cecilia, w młodym wieku zachodzi w ciążę z pracownikiem hacjendy. Ojciec zmusza ją do porzucenia dziecka. Cecilia zostawia nowonarodzoną córkę pod drzwiami rodziny Santibáñez. Pracująca tam Chencha znajduje dziewczynkę i postanawia ją przygarnąć. Od tej pory musi sobie poradzić z wychowaniem małej tak, aby nie przeszkadzać właścicielom domu, a zwłaszcza Doni Glorii, właścicielce hacjendy; zimnej i wyniosłej kobiecie, która w przyszłości mocno naznaczy losy małej Victorii.W roli tytułowej znana polskim widzom z "Drogi do szczęścia" młodziutka Paulina Goto. Jej ekranowych amantów zagrali rozpalający kobiece serca Mane de la Parra i Andres Palacios. Kłody pod nogi naszej nowej bohaterce rzucały postaci grane przez Susanę Dosamantes ("Marina"), Elizabeth Alvarez ("Dzikie serce") oraz Jorge Pozę ("Kotka").


Za wyprodukowanie telenoweli odpowiadała Nathalie Lartilleux, twórczyni mająca w dorobku takie hitowe tytuły, jak "Nie igraj z aniołem", "Morze miłości", "Dzikie serce" czy "Kotka". Pierwowzorem telenoweli była znana z anteny Zone Romantica wenezuelska "Tylko ty" z Gabrielą Spanic w roli głównej.Składająca się z 90-odcinków telenowela "El vuelo de la victoria - Lot zwycięstwa" już od 30 lipca będzie dostępna w ofercie VOD naszego portalu. Odcinki dostępne online dla każdego pod adresem: www.telenovela.pl/el-vuelo-de-la-victoria3024 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Én kommentar


Michał Oleś
Michał Oleś
14. des. 2020

Czyli nie będzie tłumaczenia?

Lik

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page