top of page

"Elif" – Odcinki 813-817: Kerem i Süreyya zbliżają się do siebie

W odcinkach 813-817. telenoweli "Elif": Kerem i Süreyya zostają odcięci od świata w zepsutym samochodzie. Przychodzą wyniki badań Macide. Emisja w dniach od 14 września do 18 września 2020 roku o godz. 14:00 w TVP1.

ODCINEK 813:

Trwają oczekiwania na wyniki badań Macide. Hümeyra przekonuje Tarika, żeby odesłał Vildan i Elif do domu. Veysel i Tülay są zaniepokojeni stanem Melek, wciąż wyczekującej powrotu Elif. Emirhan nie zdradza Jülide powodu, dla którego nie chce iść na mecz. Kobieta widzi, że chłopiec jest wyraźnie przygnębiony. Kiedy Kerem i Süreyya jadą do szpitala, psuje im się samochód i stają na środku mało uczęszczanej drogi, odcięci od świata. Şafak przypadkiem słyszy, jak chłopcy wyśmiewają się z Emirhana, że nie ma ojca i przez to nie umie grać w piłkę. Chłopiec w końcu wyjawia Jülide powód swojego zachowania. Sytuację ratuje Şafak, który ku wzruszeniu Jülide i radości Emirhana postanawia iść z chłopcem na mecz.

Emisja w poniedziałek 14 września o godz. 14:00 w TVP1ODCINEK 814:

Kerem i Süreyya siedzą przemarznięci w zepsutym samochodzie. Kerem coraz częściej ma wrażenie, że czuje coś do dziewczyny. W końcu przychodzą wyniki Macide. Okazuje się, że jej stan był skutkiem ubocznym zażywanych leków. Tarik podejrzewa, że Vildan go okłamała i nie podawała Macide trucizny. Emirhan i Şafak wracają z meczu. Jülide ze wzruszeniem obserwuje radość chłopca. Vildan także dowiaduje się o wynikach Macide. Ze strachu przed zemstą Tarika postanawia zabrać Elif, uciec z rezydencji i ukryć się u Jülide. Plan krzyżują jej Kerem i Süreyya, którym w końcu udaje się wrócić do domu.

Emisja we wtorek 15 września o godz. 14:00 w TVP1


ODCINEK 815:

Vildan nie może się doczekać, kiedy Kerem i Süreyya pojadą wreszcie do szpitala. Chce czym prędzej opuścić rezydencję i jechać do Jülide. Na wieść, że z Vildan ma przyjść mała dziewczynka, Melek gotuje ulubione potrawy Elif. Gdy Vildan i Elif są prawie przy bramie, zatrzymuje je Tarik. Zaciąga Vildan do garażu, gdzie siłą próbuje wydusić z niej prawdę o lekach. W obawie o swoje życie Vildan z początku zaprzecza, że jakoby nie podawała trucizny pani Macide. Po jakimś czasie jednak, przyznaje, że tego nie robiła. Wściekły Tarik postanawia ją zabić. Vildan udaje się jednak go obezwładnić. Szantażuje Tarika, że jeśli nie pozwoli zostać im w rezydencji, domownicy poznają prawdę.

Emisja w środę 16 września o godz. 14:00 w TVP1ODCINEK 816:

Jülide odwiedza właścicielka mieszkania. Okazuje się, że z powodu problemów finansowych mieszkanie zostało zajęte przez bank. Jülide i Emirhan muszą się wyprowadzić. Chłopiec jest zdruzgotany. Nie chce znowu zmieniać miejsca zamieszkania, szkoły i kolegów. Jülide obiecuje synkowi, że znajdzie mieszkanie w okolicy. Nie jest to jednak takie łatwe. Hümeyra jest zaniepokojona nieobecnością Tarika. Tymczasem ranny w nogę mężczyzna nie może się ruszyć i jest uwięziony w garażu. Macide i domownicy wracają do rezydencji. Cała rodzina odetchnęła z ulgą, gdy Macide odzyskała zdrowie. Vildan postanawia powiedzieć im prawdę o Elif i wszystkich występkach Tarika. Ten powstrzymuje ją w ostatniej chwili, przekonując domowników, że Vildan planowała odejść z rezydencji, a on ją od tego odwiódł.

Emisja w czwartek 17 września o godz. 14:00 w TVP1


ODCINEK 817:

Jülide bezskutecznie próbuje znaleźć nowe mieszkanie. Macide odwiedza Parla. Dziewczyna wykorzystuje każdą okazję, aby zaimponować Keremowi. Niczego nieświadomi domownicy są zaniepokojeni kontuzją Tarika. Ten przekonuje ich, że skręcił nogę, gdy był w firmie. Parla wypytuje Hümeyre o plany Sureyyi. Nie może znieść, że dziewczyna mieszka w rezydencji i z każdym dniem coraz bardziej zbliża się do Kerema. Emirhan wyjawia Şafakowi, że zapewne niedługo się wyprowadzą. Ma nadzieję, że uda mu się pomóc Jülide. Tülay zabiera Melek na spacer nad morze. Gdy postanawiają coś zjeść, Melek przypomina sobie, że była już w tym miejscu z Elif.

Emisja w piątek 18 września o godz. 14:00 w TVP1


28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page