top of page

Elizabeth Gutierrez po raz pierwszy o rozstaniu z Williamem Levym

Gwiazdor "Aromatu miłości" oraz jego żona i matka dwójki dzieci są w separacji od stycznia 2022 roku. Oboje nie wyjawiają jednak powodu rozstania.

Kubański aktor, amant emitowanej w Novelas+ telenoweli "Aromat miłości" (oryg. Cafe con aroma de mujer), ogłosił na początku roku rozstanie ze swoją wieloletnią partnerką Elizabeth Gutierrez ("Duch Eleny"). Informacja o rozstaniu wywołała wiele spekulacji, ponieważ aktor szybko po dodaniu usunął ze swoich mediów społecznościowych post informujacy o rozstaniu z matką swoich dzieci.Mimo to separacja rzeczywiście miała miejsce, a sam William przeniósł się do Hiszpanii, aby w Madrycie nagrywać zdjęcia do nowego serialu "Montecristo", który powstaje dla jednego z serwisów streamingowych. W międzyczasie trwały dalsze spekulacje na temat końca jego małżeństwa, aktor zbywał jednak pytania prosząc o skierownaie się do jego ex. Teraz aktorka postanowiła raz na zawsze wyjaśnić sytuację.

Aktorka niczym lwica broni swojego życia prywatnego / fot.. Univision

Gutiérrez w szczerym wywiadzie dla amerykańskiej telewizji Unimás przyznała - „Nie można osądzać pary. Walczą i godzą się w ciągu jednego dnia” – wyznała, pozostawiając otwarte drzwi do pojednania. „Muszę czytać wiele rzeczy, które nie mają nic wspólnego z moim życiem ”, powiedziała. Potem wyjaśniła, że jej prywatne sprawy są tylko jej. „To , co mu powiem [Levy], zawsze pozostanie między nami” – stwierdziła.I upierała się, że woli nie mówić o tym wszystkim publicznie: „I to nie dlatego, że nie mam nic do powiedzenia, mam wiele do powiedzenia! , ale to nie jest mój styl. Moim stylem jest załatwianie własnych spraw w moich czterech ścianach”.


Kończąc rozmowę Elizabeth stwierdziła, że ​​jest szczęśliwa i w dobrym momencie: „Zawsze jestem spełniona na każdym etapie, usatysfakcjonowana. Myślę, że dochodzisz do takiego punktu w swoim życiu, że mówisz, że jesteś szczęśliwy, bez względu na wszystko co się dzieje, jesteś spokojny, kiedy dajesz sto procent z siebie” .


Sam William zostawił otwarte drzwi dla dawnego związku, kiedy latem skomentował w swoich mediach społecznościowych: „Czy wiesz, którzy ludzie są naprawdę tego warci? Ci, którzy przepraszają, ci, którzy rozmawiają z tobą, którzy za tobą tęsknią, ci, którzy wrócą, aby porozmawiać z tobą po kłótni, bo nie chcą rozstawać się w złości. Jeśli masz taką osobę. Zaopiekuj się nią, bo niełatwo taką znaleźć .
5598 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Hozzászólások


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page