top of page

Fernando Colunga powraca do Televisy po siedmiu latach

Meksykański aktor będzie gwiazdą nowej telenoweli Televisy, gdzie wcieli się w bardzo intrygującą, ikoniczną dla tamtejszej telewizji postać.

Fernando Colunga jest do dziś jedną z najbardziej charakterystycznych twarzy telenowel Televisy. Przez dziesięciolecia meksykański aktor niemal bez przerwy występował w odnoszących sukcesy telenowelach, jak "Maria z przedmieścia", "Esmeralda" czy "Prawdziwa miłość", dzięki którym stał się jednym z najbardziej lubianych amantów małego ekranu. W 2016 roku, po udziale w telenoweli "Pasión y poder", Colunga zniknął na dłuższą chwilę ze studiów nagraniowych Televisa San Ángel. Teraz, 7 lat później, wraca przez frontowe drzwi.Aktor, który w 2021 roku podpisał umowę z Telemundo na zagranie w kilku oryginalnych produkcjach, w tym "El Conde: amor y honor", wystąpi w nowej wersji odnoszącej sukcesy telenoweli "El maleficio" (tłum. Klątwa), której producentem będzie José Alberto Castro, twórca odnoszących sukcesy produkcji, jak aktualnie emitowana na antenie Novelas+ "Bezduszna" (oryg. La desalmada).


"Jestem bardzo szczęśliwy. Wiesz, że należę do Televisy, więc co mogę ci powiedzieć, to cykl, który ponownie się otwiera, kiedy wracam i widzę wszystkich moich przyjaciół, wszystkich ludzi, których kocham" - wyznał w niedawnym wywiadzie dla Televisa Espectáculos.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem

Fernando Colunga powraca do Televisy po siedmiu latach od ostatniego projektu dla meksykańskiego giganta / fot. Televisa

Aktor powiedział, że pierwsze podejście produkcji José Alberto Castro do zaproszenia go do udziału w tej historii miało miejsce już podczas pandemii. "Niestety wypełniałem kolejne zobowiązanie, nie było możliwości zbilansowania terminów, więc bardzo mnie to zasmuciło, ale taka jest specyfika tej pracy" – powiedział. "Rzeczy się zmieniały, kontynuowali pracę nad projektemi dzięki Bogu miałem szczęście, że te terminy się zbiegły i mogę tu być, brać udział w tym wielkim wyzwaniu".

Ukochaną aktora zagra w tej historii meksykańska aktorka Marlene Favela ("Bezduszna"), która niedawno zakończyła pracę na planie popularnej telenoweli "El amor invincible".


Dalsza część artykułu pod zdjęciem

Marlene Favela i Fernando COlunga podczas próbnych zdjęć do "El maleficio" / fot. Televisa

Pierwowzór "El maleficio" jest produkcją z 1983 roku, wtedy w główną rolę wcielał się uznany meksykański aktor i producent Ernesto Alonso. Teraz to Colunga ożywi postać ikonicznego Enrique de Martino.


Telenowela opowiada historię wdowy, która po śmierci męża poświęca się wychowaniu dwójki dzieci. Jej życie zmienia się w tajemniczy i przerażający świat, gdy poznaje potężnego milionera Enrique de Martino, którego zgadza się poślubić. Po przeprowadzce do domu De Martino, Beatriz odkrywa, że jej obecny mąż jest satanistą, który czci złą istotę i w przeszłości uciekł się do czarnej magii, aby zdobyć ogromną fortunę.1050 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page