top of page

Gaby Spanic ponownie w roli Paoli Bracho

Po dwudziestu dwóch latach od premiery telenoweli "Paulina" (oryg. La usurpadora), wenezuaelska aktorka Gaby Spanic ponownie wejdzie w buty podstępnej Paoli Bracho.


Tym razem jednak w rolę kultowej postaci, aktorka Gaby Spanic wcieli się na deskach teatru! 46-letnia aktorka ogłosiła niedawno w mediach społecznościowych, że powraca na teatralną scenę i to nie w byle jakiej roli, a samej... Paoli Bracho, którą przed laty stworzyła w kultowej już telenoweli "Paulina". Polscy widzowie mieli okazję ponownie oglądać telenowelę za pośrednictwem telewizji TV4, która na początku ubiegłego roku zdecydowała się przypomnieć widzom tę słynną historię.


"Chcieliście wojny i będziecie ją mieli. Złoczyńcy nigdy nie umierają, stają się nieśmiertelni, dlatego też Paola Bracho wkrótce powróci, tym razem jednak w teatrze. Ona pokaże, jak uniknąć stania się ofiarą przemocy" - zapowiedziała słynna aktorka. Wygląda na to, że będzie to sztuka z bardzo ważnym, szczególnie w Meksyku, przesłaniem społecznym.


Rola podstępnej Paoli Bracho i jej siostry bliźniaczki poczciwej Pauliny, przyniosła międzynarodową sławę młodziutkiej wtedy Gabrieli Spanic / fot. Televisa

921 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page