top of page

Gwiazdor "La Fan": "Jestem gejem"

Aktor, który obecnie tworzy miłosny duet z Angelicą Vale ("Przyjaciółki i rywalki") w telenoweli "La Fan", zdecydował się na odważne wyznanie w social mediach.


Publiczne wyjście z szafy pozostaje trudną decyzją dla wielu osób publicznych, które obawiają się, że otwarte mówienie o swojej orientacji seksualnej może mieć negatywne konsekwencje dla ich kariery. Jest jednak coraz więcej znanych osobistości, które ośmielają się podjąć taki krok. Zazwyczaj chcą w ten sposób pomóc w normalizacji i uświadamianiu społeczeństwu sytuacji osób homoseksualnych.


Juan Pablo Espinosa, który gra jedną z głównych ról w emitowanej przez AXN White komedii romantycznej "La Fan" (Telemundo), właśnie dołączył do grona osób, które zdecydowały się publicznie poinformować o swojej orientacji seksualnej.


Juan Pablo Espinosa i Angelica Vale podczas prezentacji telenoweli "La Fan" / fot. Telemundo

W filmiku, który udostępnił przed kilkoma dniami za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, kolumbijski aktor po raz pierwszy publicznie wyznał, że jest gejem.

Myślę, że dla wielu jest to coś bardzo oczywistego i bardzo jasnego, ale chcę, żeby to wyszło z moich ust i chcę wyznać wam dziś bardziej niż kiedykolwiek, że jestem gejem.

"Dzisiaj myślę, że gdybym wtedy miał osobę, która byłaby dla mnie punktem odniesienia, która udzieliłaby mi wsparcia i powiedziała, że w przyszłości wszystko będzie dobrze, byłaby ona istnym błogosławieństwem. Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek chcę zostać taką osobą, chcę być kimś, kto w jakiś sposób mówi swoją prawdę. Z tego powodu chcę podzielić się z wami tym, co przez wiele lat dzieliłem tylko z moją rodziną i bliskimi przyjaciółmi, wszystkimi ludźmi, z którymi pracowałem, którzy byli integralną częścią mojego życia. Myślę, że dla wielu jest to bardzo oczywiste i bardzo jasne, ale chcę, żeby to wyszło z moich ust: Tak, jestem gejem" - przyznał odważnie Espinosa.

Aktor, który w swojej rodzinnej Kolumbii wystąpił w takich produkcjach jak "El secretario" (2010) i "A corazón abierto" (2011), zaprosił ponad 300 tysięcy ludzi, którzy obserwują go na Instagramie do "zaakceptowania siebie takimi, jakimi są".

46 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page