top of page

Gwiazdor "Rosalindy" poślubił młodszą o 30 lat partnerkę

55-letni aktor Fernando Carrillo, znany w Polsce z takich telenowel jak "Rosalinda" i "Maria Isabel", ożenił się w zeszłą sobotę ze znacznie młodszą partnerką!

Będący już na emeryturze od telenowel, 55-letni aktor Fernando Carrillo, znany w Polsce z takich produkcji jak "María Isabel" i "Rosalinda", złożył w ubiegłą sobotę (16 stycznia) przysięgę małżeńską z argentyńską malarką Maríą Gabrielą, młodszą od niego o... 30 lat!Ceremonia cywilna odbyła się w słynnym wśród gwiazd meksykańskim kurorcie Tulum, gdzie oboje się poznali. Para została ostro skrytykowana w mediach społecznościowych za ogromną różnicę wieku. Maria, często prześmiewczo nazywana córką lub wnuczką telenowelowego gwiazdora, jest z nim w ciąży.


Zapis z uroczystości udostępniony został na Instagramie

Ślub był dwukrotnie przekładany z powodu pandemii, a teraz odbywał się w bardziej kameralny sposób, z niewielką liczbą gości, zgodnie z protokołami WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) To drugie małżeństwo aktora, który po raz drugi będzie też ojcem. Fernando Carrillo ogłosił pod koniec września, że ​​jego żona oczekuje dziecka.


W tym czasie María Gabriela była w czwartym i pół miesiąca ciąży. Podczas ceremonii argentyńska malarka pokazała swój ośmiomiesięczny brzuch, licząc dni do jejgo narodzin. Syn będzie miał na imię Milo. Fernando Carrillo jest już ojcem Ángela Gabriela , co jest owocem jego związku z Margiolis Ramos . Od 2018 roku zrzekł się pieczy nad pierworodnym. Chłopiec ma 12 lat. Wcześniejsze jego pierwsze małżeństwo z aktorką Catherine Fulop trwało od 1988 do 1994 roku.W maju 2020 roku aktor ogłosił swój związek Maríę Gabriela Rodríguez, a stało się to wraz z zapowiedzią odejścia ze świata artystycznego wraz z końcem kwietnia ubiegłego roku. Dziś Carrillo jest dyrektorem generalnym Fight To Fame, singapurskiej firmy zajmującej się kryptowalutami.

388 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page