top of page

Gwiazdorzył na planie

W mediach społecznościowych pełen charyzmy i sympatii dla swoich fanów, na planie zdjęciowym dał się jednak we znaki ekipie produkcyjnej. Zobaczcie, czym Sebastiána Rulli zaskakiwał obsadę i realizatorów "Za głosem serca".


Każdy, kto obserwuje Sebastiána Rulliego w mediach społecznościowych, widzi jak bardzo charyzmatyczny i pełny sympatii jest dla publiczności. Niewielu wie, że w pracy partner Angelique Boyer ("Trzy razy Ana") jest autorytarny i wymagający. Doświadczyła tego ekipa produkcyjna telenoweli Televisy - "Za głosem serca" w 2013 roku.


Według doniesień portalu El Mañana, wewnętrzne źródło produkcji ujawniło, że zespół telenoweli starał się, aby wszystko było, tak jak lubiła meksykańska gwiazda. Jednym z jego wymagań był styl ubierania ekranowego Alejandra. Rulli potupał nóżką na tyle skutecznie, że nosił tylko niebieskie koszule - jego ulubiony kolor.


Gorące uczucie z planu "Za głosem serca" przeniosło się również do życia prywatnego Sebastiana i Angelique. / fot. Televisa

"Wszystko, o co aktor prosił, było zamawianie i wykonywane dokładnie w tym samym momencie. Od samego początku tworzenia postaci Alejandra, aktor poprosił, aby ubierać go tylko w niebieską koszulę" - donosi plotkarski tygodnik TV Notas.


"Televisa zamówiła kilkadziesiąt koszul ze Stanów ZJednoczonych i róznych części Meksyku, aby tylko aktor był zadowolony" - dodają. W "Za głosem serca", Rulli nosił ponad 100 koszulek w różnych odcieniach i fasonach (gładkie, w paski, z fakturą itp.). Wszystkie oczywiście w kolorze niebieskim.


Teraz już wiemy z jakiego prezentu, Sebastian najbardziej ucieszyłby się na urodziny.

498 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page